• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En Güzel renk ?

En sevdiğiniz Renk hangisidir ?

• Kullanılan toplam oy
    40

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Arkadaşlar sizce en iyi renk hangisidir,Yada şöylemi açıklasam en güzel renk ?
Tabi Zevkler ve renkler Tartışılmaz ama ben bir soriyim dedim sizce en güzel renk nedir ?

Son düzenleme:
Tamamen kişisel bir beğeni,genellemek yanlış olur. Konu başlıgı Size göre en güzel renk olmalı bence.

-Bana göre en güzel renk ise turkuaz.

Çokonat turuncusunu çok severim.İleride nasip olur da bir araba alırsam mutlaka çokonat turuncusu olacak.

Şimdilik bununla idare ediyoruz.

Son düzenleme:
şempanze poposu ya da şampanya köpüğü

Son düzenleme:
Bu konuyu açmandaki amac nedir ? Anket sonucunda birşeye ulaşabileceğini mi sanıyorsun ? :ent

bence turuncu çok seviyorum turuncu rengini nedense sonrasınad kırmızı var yatak ve dolabım turuncu bilgisayar masam kırmızı renk :D

Geri