• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En İyi Anti-Virüs Programı(Anket'e Katılın MaxiGame Ahalisi)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizce En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

• Avast

Kullanılan: 1 5.3%
  • Avg

Kullanılan: 2 10.5%
  • Esed Nod 32

Kullanılan: 4 21.1%
  • Microsoft Security Essential

• Kaspersky

Kullanılan: 3 15.8%
  • Norton

Kullanılan: 0 0.0%
  • McAfee

• Panda

• BitDefender

Kullanılan: 5 26.3%
  • ZoneAlarm

• Avira AntiVir

• AVK (GData)

• Bir Fikrim Yok.

Kullanılan: 2 10.5%

• Kullanılan toplam oy
    19

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
Sizce En İyi Hangisi?
Bildiğim antivirüs programlarını yazdım.burda olmiyan birşey kullanıyorsanız lütfen belirtiniz.:)

Son düzenleme:
Virüs programı kullanmıyorum , yavaşladığı an formatı çakıyorum :)

Eset kullanıyorum 3-4 kere çarlarım soyuldu 5 kere bilgisayarım çöktü 2 kere tarama yaparken fazla yüklenmeden Ram'im yandı yani genel olarak memnunum :D

2012 son çeyreği microsoft'un yapmış olduğu inceleme sonuçları aşşağıda bilmiyorum ne kadar doğrudur.
ScreenHunter_27.jpg

ScreenHunter_29.jpg

abi diğer arkadaşın konusunda avg diyordun burda bit defender dedin bit defender paralımı farklı yanıtlar vermenin sebebi bumu yoksa?

Orda arkadaş ücretsiz antivirüs istemiş.

Bit Defendir Ücretli.

2012 son çeyreği microsoft'un yapmış olduğu inceleme sonuçları aşşağıda bilmiyorum ne kadar doğrudur.
ScreenHunter_27.jpg

ScreenHunter_29.jpg

%100 doğru olmasa da genel olarak doğru sayılır.

Geri