• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En İyi Dj Kim ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fritz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

En İyi Dj kim ?

• Tiësto

Kullanılan: 14 50.0%
  • David Guetta

Kullanılan: 12 42.9%
  • Armin Van Buuren

Kullanılan: 0 0.0%
  • Above & Beyond

• Ferry Corsten

• Markus Schulz

• Nicky Romero

• Hardwell

Kullanılan: 2 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    28

Fritz

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
18
Arkadaşlar soru gayet açık.Size göre en iyi dj kim ? :)

DJ BL3ND :haha

original.jpg

Bu dj lerden hepsi aynı tür müzik yapmıyorki? Eğer bi anket açıcaksanız hepsi aynı türde müzik yapmanız lazım ki bizde(kendi adıma) değerlendirelim :)

----------

Bu adam benden 2 gün büyük (yani 20 yaşında) kaldırdığı parayı ben ömrümde (milli piyango hariç) göremem :D

Bu dj lerden hepsi aynı tür müzik yapmıyorki? Eğer bi anket açıcaksanız hepsi aynı türde müzik yapmanız lazım ki bizde(kendi adıma) değerlendirelim :)

----------

Bu adam benden 2 gün büyük (yani 20 yaşında) kaldırdığı parayı ben ömrümde (milli piyango hariç) göremem :D

ben de biliyorum farklı türde müzik yaptıklarını ama dj olarak geçiyorlar genel anlamıyla.Ben de genel bir anket açtım..

Türk DJ'leri de ekle bence Türkiye'de de iyi işler yapan DJ'ler var örneğin DJ XXXL, DJ Artz

Oyumu Hardwell'e verdim fakat birden çok favorim var. AMF 2017 deki Hardwell & Armin Van Buuren setide mükemmeldir.

1- Hardwell
2- Martin Garrix
3- Armin Van Buuren
4- Nicky Romero
5- Don Diablo

Geri