• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En İyi iPhone Veri Kurtarma Yazılımı

vnuaissa

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Ocak 2019
Puanı
0
Bilgi ve veri arttıkça, insanlar telefonlarında veya mobil sabit disklerinde büyük miktarda önemli bilgileri saklamaya alışkındır. Mobil sabit sürücüler gerçekten de önemli bir depolama kapasitesi sağlayabilir, ancak günlük kullanımda yanlışlıkla düşürüldüğü, hasar gördüğü veya aniden çıkarıldığı takdirde servis ömrünü etkileyebilir. Cep telefonu gelince, cihazın zarar görmesi, virüs saldırısı, sistem çökmesi ve benzeri beklenmedik olaylar, telefon verilerinin kaybolmasına neden olur. Arıza giderilemediğinde, içindeki hayati mesaj kaybolur. Kayıp dosyaların aslında onarılamaz olmama nedeni ile endişelenmenize gerek yok. Aşağıda belirtilecek olan verimli iPhone veri kurtarma yazılımını kullanarak kayıp verileri kurtarabilirsiniz.

TunesKit iPhone Data Recovery
Bu, fotoğraflar, videolar, sesli notlar, e-postalar, WhatsApp mesajları, takvimler, notlar vb. Gibi 20 türe kadar veriyi etkin bir şekilde kurtarabilen bir araçtır. tüm iOS aygıtlarındaki kaybolan dosyaları çok hızlı ve verimli bir şekilde kurtarabilir. Temel olarak, kurtarma işlemini tamamlamak için yalnızca üç adım gerekir. İPhone X, iPhone 8, iPad 4, iPad Pro, iPad Air, iPod touch 5 vb. Cihazlarla mükemmel uyumludur. En iyi mobil veri kurtarma yazılımı olarak adlandırılabilir.
Özellikler
• Yanlış silme, kilitli şifre, iOS yükseltme hatası, yanlış işlem, jailbreak hatası, sistem çökmesi, fabrika ayarlarına sıfırlama, ekran kırıkları vb. İçin verileri geri yüklemeyi destekler.
• Kayıp dosyaları doğrudan iOS aygıtından, iTunes yedeklemesinden ve iCloud yedeklemesinden kurtarma özelliği.
• En son iOS 12 sistemine veya eskilerine tam uyum.
• Kurtarma işleminden sonra kurtarılan veriler varolan dosyaların üzerine yazmaz.

Artıları
• Kolay kullanımlı arayüz
• Kurtarma işleminden önce kullanılabilen önizleme işlevi
• Silinen verileri seçici olarak kurtarın
• Kurtarma işleminden sonra kurtarılan veriler varolan dosyaların üzerine yazmaz.
Eksileri
• Şu anda yalnızca bilgisayara kurtarma işlemini destekliyor

merhaba ben e-posta almak için kilitli bir iphone varsa çalışır

Geri