• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En İyi Sunucu Hangisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cloudy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Cloudy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
16 Tem 2015
Puanı
27
Türk serverında ki rezilliklerden ve veletlerden sıkıldım bunaldım artık.Önerebiliceğiniz sunucu var mı ?

Her serverda karşılacağın manzara o durumda hocam ne yazık ki. Ben EU WEST serverında oynuyorum seviye biraz daha yukarılarda diyebiliriz ama dediğim gibi gideceğin her serverda karşılacağın manzara aynı olacaktır.

Her serverda karşılacağın manzara o durumda hocam ne yazık ki. Ben EU WEST serverında oynuyorum seviye biraz daha yukarılarda diyebiliriz ama dediğim gibi gideceğin her serverda karşılacağın manzara aynı olacaktır.

Aynen EuWest'e baktım oynadım ve fark göremedim İngilizce bilen Veletler gördüm yine

Aynen EuWest'e baktım oynadım ve fark göremedim İngilizce bilen Veletler gördüm yine

westin kalitesi tr den kat kat iyidir eğer aradığın şey 0 trollse zaten bu hiçbir serverda yok ama tr de 10 oyundan 5 i trollse westte 10 oyundan 1 i trolldür birazda eloya bağlı ama her eloda vardır bu

westin kalitesi tr den kat kat iyidir eğer aradığın şey 0 trollse zaten bu hiçbir serverda yok ama tr de 10 oyundan 5 i trollse westte 10 oyundan 1 i trolldür birazda eloya bağlı ama her eloda vardır bu

Durum oyuna ilk başladığım zamanki gibi değil nedense.İlk oynamayı başladığımda oyunu bir tek ben bilmiyorum gibiydi şimdi ise Plat Dia 'yım diyen smurfler (oynayışlarından belli zaten) veletler hep feedliyor.

Durum oyuna ilk başladığım zamanki gibi değil nedense.İlk oynamayı başladığımda oyunu bir tek ben bilmiyorum gibiydi şimdi ise Plat Dia 'yım diyen smurfler (oynayışlarından belli zaten) veletler hep feedliyor.

Mid salin taşiyim Diyenler hep feedledi :D yasuo rengar aşkı dolu kardeşlerimiz çok :D Lol bu yüzden iyice sıktı Master olduydum ama öyle küfürler yedimki birakdim ama west bir yönden iyi :D küfürleri anlamiyorsun west oyuncuları az daha olğun

Geri