• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En Kolay Pencere Gizleme Programı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan necrona
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

necrona

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Ocak 2011
Puanı
57
anaorunum.jpg

[ACIKLAMA]Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır kullanıyorum. Bu programda bir program açıp ondan sro_clienti seçip gizleye basmak felan o tür şeyler hiç yok ! Bu programda herhangi bir pencerenin sağ üstünde Çarpı'ya basarak nasıl kapatıyorsanız o kolaylıkta Tray Menu'ye penceremizi atacağız.[/ACIKLAMA]

İlk önce Programı İndirelim :)
http://www.xtrabuttons.com/files/eXtraButtons.exe

Programımızı kolayca yükledikten sonra açıyoruz.

Kendisi açılıp Tray Menüye gidecektir(sağ altta bir çok öğenin bulunduğu menü.)
traymenuresmi.jpg

Ordaki XB Simgesine çift tıklayarak açıyoruz ve karşımıza böyle bir ekran gelecek:
xbacncackanekran.jpg

Bu ekranda kısayol tuşları ayarlayabiliriz ancak bunlar bizi ilgilendirmiyor isteyen yapabilir.
Kırmızı ile seçtiğim yerden pencelerde görünecek ekstra butonların rengini ayarlayabilirsiniz.

Kardeşim nedir bu tuşlar böyle ne işe yarar onları söyle. Buyrun ->
tular.jpg

Örnek:
gizlenmissbot.jpg

Sorunlar ve Çözümleri(Güncel Tutulacak):

1. Benim sbot ekranım aşağıdaki gibi ve ben hiç ekstra buton göremiyorum sbot penceresinde.
sbotsorunluhali.jpg

Çözüm: Yazısı uzun olan pencerelerde görünmez ve pencerenin üstüne sağ tıklarsanız bütün buton seçeneklerini göreceksiniz.

[NOT]Windows Vista ve 7'de yönetici olarak çalıştırmaz iseniz butonlar silkroad clientlerine ve sbot gibi programlara gelmez.[/NOT]

[UYARI]Kendi Anlatımımdır. Alıntı değildir !![/UYARI]

Son düzenleme:
kardeş sen yararlı şeyleri post kasmak olarak goruyorsun.

ve tamam diyelimki post kasıyorum. napacan ? artı post kasınca noluyo anlamıyorum mesaj sayısı artınca artisliğin felanmı artıyo post kaasanları anlamıyorum

kardeş sen yararlı şeyleri post kasmak olarak goruyorsun.

ve tamam diyelimki post kasıyorum. napacan ? artı post kasınca noluyo anlamıyorum mesaj sayısı artınca artisliğin felanmı artıyo post kaasanları anlamıyorum

orasını sen düşün mesajları yazan ben değilim. yukarıdakileri kendine sor.

ya bi git beni sinirlendirme şimdi kardeş ya ndirmezsen indirme şimdi senin yuzunden atılmak istemiyorum forumdan

Geri