• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En Sevdiginiz Jungle Champ'ler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Merhabalar Jungle Alacagım ne alsam karar veremedim sizden sadece hangi jungle'ları sevdiginizi ve sebeplerini belirtirseniz sevinirim :)

umarım bu benim karar vermeme yeterli olur :)

Benim favori herolarım jungle için lee sin ve rammus gang olanakları çok iyi :)

Sebeplerinide sormustum :(

Ayrıca Nedir bu lee sin Xin Jarvan Olayı hep bu 3 lü neden maokai vs vs yok :S

En iyi junglerdan Maokai Hecarim Xin Zhao Lee bunlar gang attımı %90 flash harcatır ama hecarim al derim hem kolay hemde en iyi jungle herolarından ...

free champlerin hangisi olacağını nereden biliyorsun
Offical Forumda 1 gün önceden yayınlanıyor.Bu arada bütün jungle champlerde gank olanağı iyidir zaten.Hangisi hoşuna gittiyse onu al.Benim tavsiyelerim Lee sin iyi oynanırsa çok başarılı oluyor.Bir de Vi var 4 lvlda solo dragon yapma şansın var.

Offical Forumda 1 gün önceden yayınlanıyor.Bu arada bütün jungle champlerde gank olanağı iyidir zaten.Hangisi hoşuna gittiyse onu al.Benim tavsiyelerim Lee sin iyi oynanırsa çok başarılı oluyor.Bir de Vi var 4 lvlda solo dragon yapma şansın var.
forumda duyurulara baktım hala geçen haftanın şampiyon duyurusu var ?

Geri