• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En ucuz fiyat

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CheeBam*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CheeBam*

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
12 Şub 2012
Puanı
76
Beyler yakın bi zamanda S3 veya S4 alacak babam kendine fakat en uygun fiyatı nerde bulabiliriz? En uygun fiyatıda bırak hem güvenilir hemde ucuz nerden bulabilirz :D Sakın teknosa felan demeyin.

Birde hazır böyle bir konu açmışken bildiğiniz güzel t-shirt sitesi varmı? Kendime güzel baskılı bi kaçtane t-shirt istiyorumda

markaportta 15liraya güzel t-shirtler var ama bitirmeyin aybaşı karta para yatınca çekicem bnde :D netvariumda var ama kalitesiz duruo ordakiler bak istersen,onun dışında morhipoda da var güzel t-shirtler orda fiyatı düşürüp bak.

Daha çok deseni ben vericem, onlar t-shirt basıcak ama kalitesiz baskı olsun istemiyorum. Özel bir adı vardı, bir baskı türü, baskı ama hiç belli olmuyor, o tarz kaliteli birşeyler arıyorum bende. Site bilen var mı !?

Daha çok deseni ben vericem, onlar t-shirt basıcak ama kalitesiz baskı olsun istemiyorum. Özel bir adı vardı, bir baskı türü, baskı ama hiç belli olmuyor, o tarz kaliteli birşeyler arıyorum bende. Site bilen var mı !?
hacı istediğin baskı çok kişisel bir şey değilse internetten arattır çünkü çok sayıda t-shirt modelleri var bulursun.Bu nettekiler katmanlı olan baskılardan yapıo ve çok pahallı ben şahsen t-shirtün kalitesini bile bilmiorum baskı yaptırıp riske girmem o fiyatlara :) Ama o dediğin tarzda baskı yapan varsa yine fazla fiyat koyarlar üstüne en iyisi hazır t-shirtler :D

La sadece istediğim t-sihrit değil yukarki paragrafada bakın :D

t-shirt sitesi demişsinde yanda t-shirt reklamı çıkıp duruyor :D

----------

2-3 tane t-shirt sitesi reklamı çıktı :D sen direk reklamlara bak
qvykf.png

Teknosa gerçekten piyasa değerinin üzerinde satış yapıyor. Bimeks en uygunudur sana söylemiş olayım veya samsung satış mağazası piyasa ile aynı seviyede veya indirimli veriyorlar.

La sadece istediğim t-sihrit değil yukarki paragrafada bakın :D
pek bilgim olmadığından yanıltmak istemedim :) Ama telefon alıcaksan benim önceki araştırmalarıma göre internette mağazaya göre daha ucuz oluyor araştırıp internetten alabilirsin istbilişim felan tarzı güvenli yerlerden. Bide ikinci el almayıda düşünüyorsan bazı gold mağazalarında ikinci el satılıyor ve gold kendi 1 veya daha fazla sene garanti veriyor onuda araştırabilirsin.

pek bilgim olmadığından yanıltmak istemedim :) Ama telefon alıcaksan benim önceki araştırmalarıma göre internette mağazaya göre daha ucuz oluyor araştırıp internetten alabilirsin istbilişim felan tarzı güvenli yerlerden. Bide ikinci el almayıda düşünüyorsan bazı gold mağazalarında ikinci el satılıyor ve gold kendi 1 veya daha fazla sene garanti veriyor onuda araştırabilirsin.
Demek istediğim bazı siteler var 1000 Tl yede veriyor ama neye göre veriyor nasıl veriyor yada vermiyoru bunu öğrenmek istedim

Demek istediğim bazı siteler var 1000 Tl yede veriyor ama neye göre veriyor nasıl veriyor yada vermiyoru bunu öğrenmek istedim
ya kardeş sen bazı siteleri geç temel ve bilinen güvenilir sitelerden alıcaksın ve zaten mağazaya göre oynayacak fiyat en fazla 150-200lira olur onun dışındakiler zaten çin malı vs. tarzı saçmalıklar vardır.Ama sen ciddi alıcaksan ilk internetten düzgün bi araştır ondan sonra git dolaş heryeri eğer en uygun ve avantajlı yerden alırsın.Böyle yaparak en azından piyasaya hakim olarak alırsın aldıktan sonra daha ucuz biyerde bulma ihtimalin olmaz yani.

Telefon konusunda Bimeks'e bak. Ben S3'ü Kasım 2012'de oradan almıştım ve bir sorun dahi görmedim. Hiç format atmadım :) Teknosa'ya asla bakma. Oradan 3 yıl önce bi tane klavye aldım bir tek bu sağlam çıktı mallarından. Ama başka şeylerde çok dandikler ve fiyatlar uçuyor

Geri