• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En Ucuz / Kârlı Eve Online Hesabı Nasıl Açılır / Sahip Olunur?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Bildiğiniz gibi dolar ve euro aldı başını gitti, bu şartlar altında kimse doğal olarak bu para birimleri üzerinden ödeme gerçekleştirmek istemiyor.Şanslıyız ki Steam mevcut!

Eve Online’da her zaman bulunduğum Merkez kanalı içerisinde Steam’in önerildiğini gördüm, girip bir baktım.Tüm para birimleri TL’ye dönüştüğünden gerçekten kârlı diyebileceğimiz bir ödeme yelpazesi sunuyor bize.Şimdi rakamlarla durumu bir karşılaştıralım;

[TABLE="class: grid, width: 500"]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]1 Aylık[/TD]
[TD]3 Aylık[/TD]
[TD]6 Aylık[/TD]
[TD]12 Aylık[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]CCP İlk Subscription Bedeli[/TD]
[TD]46[/TD]
[TD]92[/TD]
[TD]153[/TD]
[TD]306[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Steam[/TD]
[TD]40[/TD]
[TD]60[/TD]
[TD]107[/TD]
[TD]185[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Steam + Enpara[/TD]
[TD]20[/TD]
[TD]35[/TD]
[TD]82[/TD]
[TD]160[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Yukarıdaki ücretlerin hepsi indirimli olan ilk Subscription bedelleridir.Eve Online hesabım Steam üzerinden alınmış olmadığından ne yazıkki Subscription renew yani hesap yenileme veya uzatma bedelleri aynı mıdır değil midir bilemiyorum ancak yukarıdaki tabloya bakıldığında açıkça görülüyor ki Steam oldukça kârlı.

Not: Dolar kuru sadece CCP sitesindeki fiyatları çevirirken kullanılmış olup, 1$ = 3,06TL olarak baz alınmıştır.

Steam’den almanın bir dezavantajı var mı? Aslına bakarsanız hayır, dilerseniz sürekli steam client arabiriminden girmek yerine Eve Launcher login bilgisi haline çevirebiliyorsunuz hesabınızı.Normal Eve Online hesabı açmış biri ne yazıkki yukarıdaki Steam avantajından yararlanamıyor, bunu da hatırlatmak isterim.

- CCP’nin sitesinden Subscription etmek için tıklayın.

- Steam’den Subscription etmek için tıklayın.

- Steam ile ilgili Enpara.com kampanya bilgilendirme sayfası için tıklayın.

Bilgi: Steam’den account alarak 2 plex karşılığı pilotunuzu yeni açtığınız steam hesabına transfer edebilirsiniz.Tabi daha sonra steam kârlı olmayan hale gelirse veya birden fazla pilotunuz varsa tek hesapta işler değişecektir ancak basit bir hesapla kafanıza oturan durumu gerçekleştireceğinize inanıyorum.

Geri