• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En Ucuz Playstation 3 Alabileceğim Yer?

IceMachine

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Kas 2011
Puanı
45
Arkadaşlar merhabalar ucuz ps3 almayı düşünüyorum 600+ tl yi geçmesse iyi olur orjinal oyun alıp oynamayı düşünüyorum fazla bilgim yok psn mi dir nedir ordanda indirebiliyormuşuz 12 gb üstü al diyorlar 160 gb - 320 gb arası var büyük ihtimal 600 tl yi geçer 2.el alsam güven problemi var birde hasar görmemiş lazım herşeyi düzenli çalışan forumdan birisi yardımcı olabilirse sevinirim özellikle grand theft auto 4 ve pes 2013 için alıyorum sonradan gta 5 alabilirim zamanla...
Konu altına yardımcı olabilecek arkadaşları bekliyorum

Teşekkürler şimdiden

Senin yerinde olsam sıfır ürün alırdım çünkü ps3'lerde sorun çıkabiliyor bazen vede garantiye yolladığında sana dışı aynı ama içini tamamen değişmiş bir şekilde makine getiriyorlar.Eğer alıcaksan 320 gb'lık modelini almanı öneririm oyunları daha iyi oynaman için daha geniş hafızaya sahip oldukları için nereden alabilirim diyorsan Sony yetkili servislerini öneririm.

Fakir misin lan ? :D :D :D Git sıfır ürün al daha karlı çıkarsın. :D

Senin yerinde olsam sıfır ürün alırdım çünkü ps3'lerde sorun çıkabiliyor bazen vede garantiye yolladığında sana dışı aynı ama içini tamamen değişmiş bir şekilde makine getiriyorlar.Eğer alıcaksan 320 gb'lık modelini almanı öneririm oyunları daha iyi oynaman için daha geniş hafızaya sahip oldukları için nereden alabilirim diyorsan Sony yetkili servislerini öneririm.
Teşekkürler bakıyorumda fiyatlar uçuk neden öyle acaba :D zaten 2.el alma taraftarı değilim 0 alıcam her halukarda

----------

Fakir misin lan ? :D :D :D Git sıfır ürün al daha karlı çıkarsın. :D
İstenmeyen yorumları kendine saklarsan sevinirim.

ps3 ler ilk cıktıgında amerikatan 110 wolt ilw çalışan nts makina almıştım 10 tane ve 10'uda bir birinden ayrı sorun çıkartıyordu ama tek ortak sorunları cabuk kafa bozmaları ( okuyucu göz). Tavsiyem 2. elden uzakdur elinde patlar.

ps3 ler ilk cıktıgında amerikatan 110 wolt ilw çalışan nts makina almıştım 10 tane ve 10'uda bir birinden ayrı sorun çıkartıyordu ama tek ortak sorunları cabuk kafa bozmaları ( okuyucu göz). Tavsiyem 2. elden uzakdur elinde patlar.
Teşekkürler abi 0 en ideali diyorsun şuanda peki güzel indirimler yapan bir firma sitesi yokmu ucuza kapatabileceğim bir yer :D

Abi aynı zamanda sistem güncellemesini uzun süre yapmadıktan sonra sonra yapıncada bazen yazılım hatasıda veriyor biraz ilgilenmek gerek ps3 ile :)

Teşekkürler abi 0 en ideali diyorsun şuanda peki güzel indirimler yapan bir firma sitesi yokmu ucuza kapatabileceğim bir yer :D

abisi ben carrefourda çalışırken elimizde patlayan ps3 leri 300 tl ye verdiğimizi biliyorum.Hafta sonları branşıelektronik olmayan ama elektronik satan prejtijli magazaları bi gez denk getirebilirsin.

abisi ben carrefourda çalışırken elimizde patlayan ps3 leri 300 tl ye verdiğimizi biliyorum.Hafta sonları branşıelektronik olmayan ama elektronik satan prejtijli magazaları bi gez denk getirebilirsin.
Denk gelseydik sana çok iyi olurdu abi :) bu arada fat ile slim kasa arasında fark varmı slim almamı önerenler varda baya :)

slimler geliştirilmiş ürünlerin daha geliştirilmiş ve hatalarından bir nebzede olsa arındırılmış ürünlerdir ama yeni hataların oluşmasıda mümkün. Slim 2 . nesil olduğu için daha verimli olur.

Vatan computer'a bir bak derim Samet,bildiğim kadarı ile indirimler oluyormuş.Ve ayrıca 2. el alma sakın :)

Fakir olmak böyle birşey sanırım samet, öyle elde iphonelerle gezmekle olmuyor dimii? :pispis

Vatan computer'a bir bak derim Samet,bildiğim kadarı ile indirimler oluyormuş.Ve ayrıca 2. el alma sakın :)
bakıcam teşekkürler :)

----------

Fakir olmak böyle birşey sanırım samet, öyle elde iphonelerle gezmekle olmuyor dimii? :pispis
Bilip bilmeden "Fakir" kelimesini neden kullanıyorsun Erinç? Bir proje üzerine bakınıyoruz 2-3 aydır boş boş geziyoruz o yüzden parayı biraz idareli harcamak zorundayım.

valla ps3 alma ps4 xbox one yolda alıcaksan para biriktirip ps4 al en mantıklısı yeni nesil oyunlar ps4 e çıkıcak ve çok daha iyi grafiklerde

Geri