• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En ucuzu nerededir ?

Iyethshar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
496
MSI GE70 2OE-266XTR

Gençler geçen konu açmıştım Asus demiştik ama stokta yoktu o seçtiğim bende hemen MSİ aradım taradım buldum.Ama şimdi en ucuzu nerededir ?
Mağaza falan?
Not: Daha önce alışveriş yaptığınız,güvenilir bir site olursa iyi olur.

SSD'nin bilgisayarına ne kadar etki ettiğini gözle bile görürsün. :)

Evet cahilliğimden dolayı direk videolarını falan izledim çok açık bir şekilde hızlandırıyor ki buda bilgisayarı 2 ye katlıyor.Ama sanırım ben SSD'siz bir şekilde alsam daha sonra SSD taksamda aynı şey olacak o bakımdan en ucuz şekilde almak iyi olacaktır...
O attığın site ne kadar güvenilir ? Daha önce alışveriş yapan oldu mu ? Ve en önemlisi garantisini kim yapıyor ? :D

Genelde bilgisayar toplamak isteyenlerin uğradığı site olarak biliyorum ne kadar güvenilir bilmiyorum.
Daha önce hiç alışveriş yapmadım çünkü siteden değil de elden alışveriş yapmayı severim :)

Sandisk 128 GB Sata3 Standart SSD Disk 490MB/350MB | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor
210 TL SSD

Dediğim gibi bilgisayarı tam 3000'e alsam,SSD 200 tl desek 50-100 tl gibi bir fiyat kâr yapıyorum.

Evet gençler bekliyorum yardımlarınızı :)

bilgisayarınız şimdiki nesilden 4-5 sene eski bile olsa ssd ile gözle görülür bir şekilde hızlandırabilirsiniz.

[h=1]MSI GE620DX[/h]Birde su sıralar çok kasmaya başladı soğutucu takınca düzeliyor. Acaba fanlar mı çalışmıyor neler yapabilriiz.

Arkadaşlar ben bazen Amerika'dan ürünler satın alıyorum ve arkadaşımın tavsiyesiyle keşfettiğim viabox.com sayesinde de Türkiye'ye çok uygun fiyatlara getirebiliyorum. Hem kargo takibi uygulaması hem de üyeliğin ücretsiz olması çok hoşuma gitti. Bir sorun olduğunda da hemen yardımcı olmaya çalışıyorlar. Müşteri memnuniyeti çok önemli gibi görünüyor.

Geri