• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Enter password to acces account database hatası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan asdf77
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

asdf77

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Eyl 2010
Puanı
64
bu hata nedir arkadaşlar dün sbot aldım ilk seferde sorunsuz kulalndım sonra birdaha açınca bununla karşılaşmaya başladım yükledim sildim olmadı tekrar indirdim yine olmadı ip limtide geçmedik 2 kişi kullanıyoruz

http://hizliresim.com/PP5NAN

Orada yazan yazıda "Hesap veritabanına erişmek için parolanızı girin" yazıyor. Şifreni giriyor musun? Ya da şifreni doğru girdiğinden emin misin?

evet tabiki

----------

Orada yazan yazıda "Hesap veritabanına erişmek için parolanızı girin" yazıyor. Şifreni giriyor musun? Ya da şifreni doğru girdiğinden emin misin?
evet tabikide

----------

wrong password yazıyor deli ediyor beni ama doğru çünkü username password yerine girince login oluyor

----------

konu kilit ilk başta koyduğum şifreymiş onu yazınca giriyor

evet tabiki

----------

evet tabikide

----------

wrong password yazıyor deli ediyor beni ama doğru çünkü username password yerine girince login oluyor

----------

konu kilit ilk başta koyduğum şifreymiş onu yazınca giriyor

hocam ne yazdıysam başaramadım ya forum şifresini bot şifresini aklıma gelebilecek herşeyi yazdım ilk başta koyduğum şifre derken anlayamadım tam?

bende sbot un sitesindeki son verisyonunu indirdim fakat bota girip giriş yaptığımda da client i açmiyor silkroad amblemi gelmiyor ?

- - - Güncellendi - - -

new bot version needed or wrong client installed
bu yazıyor

bende sbot un sitesindeki son verisyonunu indirdim fakat bota girip giriş yaptığımda da client i açmiyor silkroad amblemi gelmiyor ?

- - - Güncellendi - - -

new bot version needed or wrong client installed
bu yazıyor
Botun son versiyonunu indirmişsin ama oyunun eski versiyon.

Geri