• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

eRepublik Silah Hammadesi Ürünleri Bilgi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152

eRepublik Silah Hammadesi Ürünleri Bilgi

Bilgi: Hangi bölgelerin Tahıl kaynağına sahip olduğunu öğrenmek için bölge verimlilikleri ne göz atınız.
maxayrac3.jpg

Icon_-_Iron.png

Demir silah ve silah hammaddesi şirketlerine bonus veren bir hammaddedir.

Silah ve silah hammaddesi şirketlerine bonus veren 5 kaynaktan biri Demirdir. Bu 5 kaynaktan her biri bu şirketlere %20'ser üretim artışı sağlarlar. Bir ülke birden fazla Demirkaynağına sahip olsa bile sadece bir kez %20 üretim artışı sağlanacaktır.

Iron111.jpeg

maxayrac3.jpg

Icon_-_Aluminum.png

Aluminyum silah ve silah hammaddesi şirketlerine bonus veren bir hammaddedir.

Silah ve silah hammaddesi şirketlerine bonus veren 5 kaynaktan biri Aluminyumdur. Bu 5 kaynaktan her biri bu şirketlere %20'ser üretim artışı sağlarlar. Bir ülke birden fazla Aluminyum kaynağına sahip olsa bile sadece bir kez %20 üretim artışı sağlanacaktır.

300px-Aluminium-2.jpg

maxayrac3.jpg

Icon_-_Saltpeter.png

Tuz silah ve silah hammaddesi şirketlerine bonus veren bir hammaddedir.

Silah ve silah hammaddesi şirketlerine bonus veren 5 kaynaktan biri Tuzdur. Bu 5 kaynaktan her biri bu şirketlere %20'ser üretim artışı sağlarlar. Bir ülke birden fazla Tuz kaynağına sahip olsa bile sadece bir kez %20 üretim artışı sağlanacaktır.

300px-Saltpeter-large.jpg

maxayrac3.jpg

Icon_-_Oil.png

Petrol silah ve silah hammaddesi şirketlerine bonus veren bir hammaddedir.

Silah ve silah hammaddesi şirketlerine bonus veren 5 kaynaktan biri Petroldür. Bu 5 kaynaktan her biri bu şirketlere %20'ser üretim artışı sağlarlar. Bir ülke birden fazla Petrol kaynağına sahip olsa bile sadece bir kez %20 üretim artışı sağlanacaktır.

Oil_rig.jpg

maxayrac3.jpg

Icon_-_Rubber.png

Kauçuk silah ve silah hammaddesi şirketlerine bonus veren bir hammaddedir.

Silah ve silah hammaddesi şirketlerine bonus veren 5 kaynaktan biri Kauçuktur. Bu 5 kaynaktan her biri bu şirketlere %20'ser üretim artışı sağlarlar. Bir ülke birden fazla Kauçuk kaynağına sahip olsa bile sadece bir kez %20 üretim artışı sağlanacaktır.

300px-Rubber_2.jpg

Geri