• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

eRepublik Yiyecek Hammadesi Ürünleri Bilgi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152

eRepublik Yiyecek Hammadesi Ürünleri Bilgi

Bilgi: Hangi bölgelerin Tahıl kaynağına sahip olduğunu öğrenmek için bölge verimlilikleri ne göz atınız.
maxayrac3.jpg

Icon_-_Grain.png

Tahıl, yemek şirketlerine bonus verenhammaddelerdir.

Yemek yemek ve yemek hammaddesi şirketlerine bonus veren 5 kaynaktan biri tahıldır. Bu 5 kaynaktan her biri bu şirketlere %20'ser üretim artışı sağlarlar. Bir ülke birden fazla Tahıl kaynağına sahip olsa bile sadece bir kez %20 üretim artışı sağlanacaktır.

Gerçek hayatta tahıl hasadı.
maxayrac3.jpg

Geyik, yemek şirketlerine bonus verenhammaddelerdir.

Yemek ve yemek hammaddesi şirketlerine bonus veren 5 kaynaktan biri geyiktir. Bu 5 kaynaktan her biri bu şirketlere %20'ser üretim artışı sağlarlar. Bir ülke birden fazla Geyik kaynağına sahip olsa bile sadece bir kez %20 üretim artışı sağlanacaktır.

Gerçek hayatta geyik.
maxayrac3.jpg

Icon_-_Fish.png

Balık, yemek şirketlerine bonus verenhammaddelerdir.

Yemek yemek ve yemek hammaddesi şirketlerine bonus veren 5 kaynaktan biri balıktır. Bu 5 kaynaktan her biri bu şirketlere %20'ser üretim artışı sağlarlar. Bir ülke birden fazla Balık kaynağına sahip olsa bile sadece bir kez %20 üretim artışı sağlayacaktır.

Gerçek hayatta bir Balık.
maxayrac3.jpg

Icon_-_Cattle.png

Sığır, yemek şirketlerine bonus veren birhammaddedir.

Yemek ve yemek hammaddesi şirketlerine bonus veren 5 kaynaktan biri sığırdır. Bu 5 kaynaktan her biri bu şirketlere %20'ser üretim artışı sağlarlar. Bir ülke birden fazla Sığır kaynağına sahip olsa bile sadece bir kez %20 üretim artışı sağlanacaktır.

Gerçek hayatta Sığır.
maxayrac3.jpg

Icon_-_Fruits.png

Meyveler, yemek şirketlerine bonus verenhammaddelerdir.

Yemek yemek ve yemek hammaddesi şirketlerine bonus veren 5 kaynaktan biri meyvedir. Bu 5 kaynaktan her biri bu şirketlere %20'ser üretim artışı sağlarlar. Bir ülke birden fazla Meyve kaynağına sahip olsa bile sadece bir kez %20 üretim artışı sağlanacaktır.

Gerçek hayatta Meyveler.

Geri