• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ergen Olmak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Arcanteus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Arcanteus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Kas 2009
Puanı
85
evet arkadaşlar bu bölümün anlamını hala anlamamış bulunmaktayım ama ben sizlere ergenleri tanımlamak isterim bazı ergenler 7-8 sınıf ve lise 1-2 arası ergenlik dönemine girer çoğu gerizekalı bir şekilde etrafına gülünç o'na ise ciddi gelen saçma konulardan bahseder kendini dışlanmış hisseder ve kafayı 7/24 face e vurar bunlar fake hesap açarlar biz bunlara bıyıklı kız diyoruz artık herkesin bir fake hesabı var hepsinin 18+ sitelerde 100% üyeliği vardır bunlar insanları bir araç kendini "kink" olarak görürler :ent ve bu kişilere siz siz olun yaklaşmayın biraz kızları ele alalım şimdi kızlar çok sinirli olurlar alışıcaz etrafımızda örnekleri vardır siz siz olun onlara yaklaşmayın yoksa paçayı kaptırırsınız başınıza bela alırsınız yemin ediyorum hele bu türklerle dediğim dönemlerde ilişkiye girmeyin yoksa hayatınız kararır evet ergenlik döneminde kişiye bulaşmayın şimdi gider bunlar gidip size başkasına arkadaşınıza sakız olurlar direk dalmayın konuşun uzaklaşın yoksa bir bela daha gelir bunlar dayak yeme doymayan bir grubtur siz siz olun onlarada bulaşmayın kısacası ergenliğin açıklaması "ÇILGINLIK DÖNEMİ" dir :D bu çılgınlardan da uzak duralım beyler :D yoksa adamı çıldırtırlar tabi asıl noktaya geldiğimizde kendimiz ergen olmadıkmı olduk ama en azından yeni nesil gibi tarz değil 4-5 sene önce Türkiye'dekilere sorsan face nedir diye bilmezlerdi belki yoktur :D ve ergenlik açısından en çok takılınan site şuan face dir ergenliğinde büyük bir etkenidir... :D

Kendim farklı bir yorum katayım dedim bilgi verip eğlendirebilmişsem ne mutlu bana :pispis

Erkeklerin kendini justin bieber, kızların ise selena gomez zannettiği dönemdir

Son düzenleme:
Evet ufak bir ekleme daha bu kızlarda face de grublarda justin i selena gomez ile öpüşürkenki resimlerini gördüklerini justiniim bunu bana yapma diye yorum atan ergenlerde vardır... :D

Kızlar''
birbirlerinin fotoğraflarının altına ''ohaa taşşş'' ''yerim seni bi tanem'' gibi yazarlar halbuki daha ortada taşlık felanda yoktur.

ayıp mı, iğrençlik mi, terbiyesizlik mi, saygısızlık mı anlamadığım şey.

Sherseri chocuk , Demether ( Diziden etkilenen ergen kız) Evliler . Faliyet ergenler dünya evinde.

Geri