• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ERoad Silk Satışlarımız Başlamıştır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
EliteSro nun 110 Level sınırlı yeni serveri olan ERoad da Silk Satışlarımız başlamıştır.

Ürün detay ve fiyatlarına Özel Ürünler Kategorisindeki EliteSro menüsündeki ERoad Silk Seçeneğinden veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Daha fazla yenilik ve ürün için bizleri takip etmeye devam ediniz.

Saygılarımızla.

EliteSro nun 110 Level sınırlı yeni serveri olan ERoad da Silk Satışlarımız başlamıştır.

Ürün detay ve fiyatlarına Özel Ürünler Kategorisindeki EliteSro menüsündeki ERoad Silk Seçeneğinden veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Daha fazla yenilik ve ürün için bizleri takip etmeye devam ediniz.

Kardeşm ! ben eroadı indirdim buraya çıkar dedm sora launcere tıklıorm kapanıp acılıor
neden bi blgn varmı

Admin oyun yeni oldundan forumda ve internette pek fazla çözüm yolu yok beni yönlendir yada yardım et eroad srovn.com dan indirdim dün arkdaşım da girdim oyuna fakat kendi evimde giremiyorum cleint acılıyo ID PW yi giriyorum sonra char select kısmı geliyor ama ne yeni char acma nede start var altta hiç bir yazı yk yardıma ihtiyacım var

Kardeş bu oyunda botu bi bulamadım HOly bot çalışmıyo bunda ibot olmuyo T bot olmuyo sibi olmuyo Biri bulursa bunun botunu Patlama olur (EROAD DAN BAHSEDIYORUM) VE! Silk fiyatları kendini aşmış 5.000 silk 5 TL varmı bole bişey oyuna girinde bir item mall A bakın bi zahmet bi pet bile 25k Silk yani bi peti sizden satın alacağımız silkle almaya çalışırsak 18 Tl ye Geliyo sadece attack pet 18 tl Neyin tribindeyseniz artık ?? bide bu fiyatı bize onlar veriyor yapabilecek bişey yok diyosunuz basıyosunuz zamı öyle şey olurmu ya saçmalık! ( ELITE SRO DAN BAHSEDIYORUM)

Eliteye göre fiyatlar pahalı acaba silkle daha fazla şeymi alınıyo yoksa yeni açıldığından filanmı

Geri