• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Es selamun ALEYKUM.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PcMaker
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PcMaker

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
31 Tem 2014
Puanı
0
Arkadaşlar oyun hakkında yardım istiyorum. Şu yönde; Eski oynadığım bir oyunun Private server yapmak istiyorum ama Dosyaları yok ve bu dosyaları kendim yapmak zorundayım heralde şöyle başlasak daha iyi olur The Aurora World isimli oyunu nasıl Private server yapabilirim bunun için gereken programlar nediren baştan anlatabilecek varsa yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden okuyan derdime ortak olan her keze.

Kendin yapma gibi bir durumun yok . Eğer server filesler paylaşılmadıysa açamazsın.

yukarıda arkadaşın belirttiği gibi server files'lara ihtiyacın olacak

Bu server filesleri kim yada kimler yapıyor bunu nasıl bulabilirim paylaşılmamış çin abd birde türkiyede son 2.5 yıldır yayında eski oyun ama güzel oyun 89 dan sonrası yok 120 ye kadar esyaları var ama haritaları yok bu yüzden yapmak istiyorum nasıl bulurum bu server filesleri ve ayrıca cevaplarınızdan dolayıda çok teşekkür ederim eyvALLAH.
Ayrıca bu private serverları en çok hangi ülkeler yapar oradan araştıracağım çok soru sordum kusura bakmayın VALLAHA.

Son düzenleme:
Bu server filesleri kim yada kimler yapıyor bunu nasıl bulabilirim paylaşılmamış çin abd birde türkiyede son 2.5 yıldır yayında eski oyun ama güzel oyun 89 dan sonrası yok 120 ye kadar esyaları var ama haritaları yok bu yüzden yapmak istiyorum nasıl bulurum bu server filesleri ve ayrıca cevaplarınızdan dolayıda çok teşekkür ederim eyvALLAH.
Ayrıca bu private serverları en çok hangi ülkeler yapar oradan araştıracağım çok soru sordum kusura bakmayın VALLAHA.

Silkroad bir kore oyunu
Server filesleri oyun sahipleri hazırlar . Yayınlamazlar. Misal silkroad , 1 yıl öncesinde sunucularında açık bıraktıkları için server dosyaları çalındı ve birsürü server üredi , eğer o oyundada bir açık bulunursa dosyalar paylaşılır zaten

Aradım taradım yok 4 - 5 yıllık oyun 1 yıllık oyunların privatesi var lakin bunun bulamadım orjinal sitesi şu ????????????????????????? oyunun orjinal sitesi. senden başkada yazan yok gayrı Ayrıca çok teşekkür ederim. Ayrıca denk gelirsen server filesine felan yada okuyup rast gelen biirisi varsa çok mutlu olurum. gelişme olursa da yazarım.

Geri