• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eski Androit Tablete Yeni Sürüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Prograf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Prograf

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2010
Puanı
59
Arkadaşlar merhaba, evde atılı duran Samsung GT-P5110 model numaralı bir tabletim var. İçinde son güncelleştirmesi 4.2.2 android sürümü yüklü. Şu anda farkettim ki GMS ve Youtube gibi hiçbir uygulamayı açmıyor. Basit kullanım için (Discord veya Skype) yapılabilecek birşey var mı öğrenmek istiyordum. Aklımdan geçen, bu eski sürümlü tablete dışarıdan daha üst bir android sürümü yüklenebilir mi? Cihaz güncellemesi son sürümünde zaten. Amacım dediğim gibi basit iletişim uygulamalarını kullanmak. İnternette araştırdım ama istediğimi bulamadım. Bu konularla ilgili bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. İyi forumlar.:kheart:

- - - Güncellendi - - -

Bi konuyu güncelleyelim belki gören olur :)

Geri