• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eski mi Yeni mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan X_STaR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

X_STaR

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ağu 2011
Puanı
26
Merhaba Maxigame ailesi ufak bir sorum olacak.

Amcama S4 geldi yurtdışından ama yanları vs. gitmiş yani eskitilmiş. Ayrıca orta tuşun yanındaki dokunmatikler çalışmıyor. Amcam da iphone 5 alıcak. İstersen sana S4'ü veririm diyor. Benimde aklımda Discovery 2+ almak var son zamanlarda ki tam alacağım zamanlarda söyledi. Yani işin özü şu s4ün ekranını vs. yenileyip yeni gibi yapabilirim masrafla veya onun dışında Discovery 2+ alabilirim. Çok kararsızım. Discovery 2'nin tek iyi yanı işlemcisi gözümde. Herhangi bir fikri olan var mı? :nse:

S4 ün ekranını, kasasını vs yenilemek yeni bir S4 ün fiyatına yakın bir masraf çıkarır. Yani hiç önermem. Kullanacaksan öyle kullan veya yeni bir telefon al.

Discovery 2 ve Discovery Elite kullanma fırsatım oldu. Öncelikle Discovery 2 performans olarak Discovery'i çok andırıyor. Ekstra bir şey göremedim. Discovery Elite'de ise ekran kalitesi, yoğunluğu, kamera gibi şeyleri çok tatmin edici. Discovery Elite tavsiye ederim ama Discovery 2 için paranı çöpe atma derim. Onun yerine daha güzel telefonlar alabilirsin.

Discovery elite kullanıyorum mayın ayından beri çıktıktan 15-20 gün sonra kadar aldım hiç bir skıntı yok.

Kasma donma hiç ama hiç yaşamadım,beklentilerin çok üzerinde,kullanınca kendin bile oha diyiceksin oynadığın oyunları görünce :)

Telefonun sıkıntısı şu 5.5inç ekran var ve köşeleri sifri bu tasarım hatası,cepte taşımayı unut diyebilirim özellikle kumaş pantalon kullanıyorsan.

Önerileriniz için teşekkürler tamam yaptırmıcam S4'ü. Discovery Elite daha iyi. Aldığımda yazarım buraya :D

Bende Elit kullanıcısıyım telefonu %100 öneririm Telefona ne istersen yükle sıfır sıkıntı. :D Kamerası güzel , ekranı geniş , donma zaten hiç yaşanmıyor Özelliklerini kısaca yaziyim 3 GB Ram , 4.2.2 android sürümü , 8/16/32 GB boyutları var tek kötü yönü SD cart girişi yok bu yüzden 32 GB almanı tavsiye ederim.

Zaten sende olduğunu biliyorum mesaj kasma :D 8 GB'i çıktı mı ki ? Elite 32 Lite 16 8 olanıysa İtedir heralde?

Geri