• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eski Mısırla İlgili Film-Anime

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kamufle_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kamufle_

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ağu 2011
Puanı
50
Arkadaşlar bu tür filmleri çok seviyorum.Eski mısır tanrıları, Piramitler, Gizli Şifreler, İlginç Olaylar felan işte bilirsiniz.

Eski mısırla ilgili önerebileceğiniz film veya anime var ise sevinirim.

Veya kaliteli animeler var ise beğendiklerinizi söyler misiniz ? Bende izleyeyim :)

Yu - Gi - Oh

Son düzenleme:
whoa *-* benim gibi bi insan olduğunu bilmiyordum. Yu-gi-oh var anime olarak, film olarak da mumya izleyebilirsin ben çok severim

yugioh tabiki 224 bölümü 1 haftada izledim günde 6-10 saat izledim abartmıyorum. Şuan yugioh gx 109. cu bölümdeyim şiddetle tavsiye ediyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yu - Gi - Oh izledim.Gerçekten mükemmel.

Bunlar gibi anime vs. varmı arkadaşlar ?

Eğer yugioh hd ve altyazı yada trdublaj varsa sağlam bir site bende izleyebilirim link atarsanız arkadaşlar. Küçükken hergün tv başına geçiren çizgi diziyi izlemek yeniden iyi olur :)

iPhone-5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Piramitlerle yada mısır tanrılarıyla ilgili bi anime değil ama Another izlemeni tavsiye ederim. Sonunda olanları öğrendiğin zaman derinden sarsılıcağın bi anime

gençler şu yugiohun bana altyazılısı lazım okadar aradım bulamadım yokmu şunun altyazılısı ya tr dublaj iğrenç ötesi

hatırladığım kadarıyla yugiohu türkçe turkanime sitesinden izleyebilirsiniz. İngilizce içinse subbed-anime diye bir site vardı kapandı sanırsam.

Geri