• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eski oyun konsollarından anlayanlar gelin

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Caffeine
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Caffeine

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Eki 2010
Puanı
11
Arkadaşlar merhaba eski eşyalarımı kurcalarken bunu buldum internette birşey bulamadım belki aranızda bilen biri vardır satılırmı bir değeri varmıdır :drl
COPYER VD-631 marka

Hocam nette araştırıyım dedim ismini nedir ne değildir diye, hiç bir şey çıkmadı. Ya yanlış yazdınız adını ya da baya baya eski bir şey hmmm

Koleksiyoncu bulabilirsen iyi bir paraya gider. İnternette bilgi çıkmayacak kadar nadir bişeyse tabi.

Arkadaşlar muhtemelen 10-12 senedir bende depoda duruyor muhtemelen yurt dışından getirildi internetten bende hiç birşey bulamadım yeni resmini ekliyorum

Geri