• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eski Türk Filmlerini HD izleyin

tarikturan34

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Şub 2011
Puanı
58
Bugün bir youtube kanalı açtım ve hergün en az 5 adet yeşilcam ve eski türk filmlerinini HD olarak yükleyip bu youtube kanalına atacağım.Böylece site aramak zorunda kalmayacaksınız.Şimdiden iyi seyirler dilerim.

Youtube Kanalı

erotik-yesilcam-sahneleri.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Hazır dizimag kapanmışken cwtv,cbs,amc vb. gibi televizyon kanallarında sürmekte olan dizilerin güncel bölümlerini yüklesen türkçe altyazılı baktın tutuyo son bölümlerden geriye doğru yüklersin vallahi :D

Hazır dizimag kapanmışken cwtv,cbs,amc vb. gibi televizyon kanallarında sürmekte olan dizilerin güncel bölümlerini yüklesen türkçe altyazılı baktın tutuyo son bölümlerden geriye doğru yüklersin vallahi :D

olm ben okadar büyük bir çete değilim :D sadece günde 5-6hd eski hd film videoları paylaşıp izleyicilerin hd keyfini çıkarmasını sağlıycam hemde para kazanması açılabilen videolardan para kazanıcam :D

Full paylaşım wareze girdiği için bu bölümde yasaktır, sadece WarezMaX - Online Filmler bölümünde paylaşabilirsiniz.
#Link kaldırılmıştır.

Full paylaşım wareze girdiği için bu bölümde yasaktır, sadece WarezMaX - Online Filmler bölümünde paylaşabilirsiniz.
#Link kaldırılmıştır.

Taşı işte mübarek linki niye kaldırıyorsun.

Sende Kemal Sunal upload et lo izleyek ağız tadıyla :D

Bu filmlerden unlem almadan para kazanmaya açabildin mi dostum :)

Geri