• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eskiden 70-90 arası alırken Şimdi 20-40

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan jambom
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

jambom

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Şub 2018
Puanı
0
Son düzenleme:
Özellikle sistem ayarlarında bir değişiklik şahsen yapmadıysanız oyunlar otomatik olarak ikinci grafik kartıyla başlarlar. FPS düşmeleri sebepleri birden fazladır. Antivirüs Defender vb. programlar arkaplanda tarama esnasında bilgisayarımızı yoğun bir şekilde kullanırlar görev yöneticisinde bunları takip edin. nVidia nin PhysX programında yine de her ihtimale karşı LoL oyununu ekleyip deneyiniz.

Arka planda pek fazla program açık tutma ve oyun gücünü arttıran bazı uygulamalar var şahsen ben arttırdığına inanıyorum bazı oyunlarda 20FPS alırken, artık 40FPS'e kadar ulaşıyor. Bkz; Game Booster. Şansını denemelisin.

Geri