• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eskiden 70-90 arası alırken Şimdi 20-40

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan jambom
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

jambom

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Şub 2018
Puanı
0
Arkadaşlar eskiden oyunlarımda güzel fps ler alıyordum fakat şimdi lolde bile 120 alırken 30 larda 40 larda sürünüyor fps sebebi nedir
ekran kartı falan güncelledim herşeyi denedim çıldırmak üzereyim lütfen bi çözüm kafayı yiycem yoksa

LAPTOP KULLANIYORUM

Son düzenleme:
İyi günler dostum Speecy adlı uygulamayı indirip yaklaşık yarım saat ile bir saat arası işlemci ve ekran kartını zorlayıp programı açıp derecelerini buraya atabilir misin. Laptoplarda uzun süre kullanımdan sonra soğutucu kullanımına bağlı macun kuruması meydana gelebiliyor yada laptop ve bütün bilgisayar bileşenlerinin baş düşmanlarından biri tozdur temizlemeyi de denemelisin.

Geri