• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eskiler Pro Gaming Server ( Adminlik Ücüretsiz )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ygtdmrlp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ygtdmrlp

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2020
Puanı
0
Yeni Serverimiz Açılmıştır
Eskiler Pro Gaming Server
Yeni Gelen Arkadaşlara Adminlik 1 Ay Ücüretsiz Süresi Biten Arkadaşlar 1 Ay Sonunda Adminlige Devam Etmek İsterlerse 10 TL karşılıgında 1 yıllık Adminlige Devam Edebilirler

Serverimiz Son Sistem Makinelerle Sorunsuz Şekilde Oyana Bilirsiniz
Oyunda Kasma Donma Lag Sorunları Yoktur

::[Eskiler `` Pro GaminG]:: - 185.182.188.6

Ts3 Serverimizi Oyun İçerisinde Baglana Bilirsiniz

Biz Bir Aileyiz ve Ailemizi Genişletmek İstiyoruz

Oyun İcerisinde
Eskiler`` Scream[Cpt] Bana Mesaj Atarak Maxigame Forumdan Geldim Diye Bilirsiniz Lütfen Nickinizi bildirin

- Clan Alim Şartları-

• +18 yaş üzeri herşeyden önce saygılı ve burada ki aile ortamına bir katkı da ben sağlarım diyor isen buraya Clan oyuncularının;

• Teamspeak3, mikrofon şartı olmak kaydı ile klan oyuncularının her oyuna girdiklerin de teamspeak3 adresine bağlanması zorunludur.

• Clan oyuncularının herşeyden önce diğer player oyunculara örnek olarak oyun içerisinde argo kelime, küfür vb. kelimeleri kullanması yasaktır.
• Clan oyuncularının hile ve yasaklı (recoil-alias-aim-setburst-mdl) kodlu cfgler kullanmak yasaktır, aksi durumda clandan ve serverden uzaklaştırılır.

Not : Sadece Katılıyorum Die Yorum Yapan üyeler Adminlikleri Alinacaktir

Son düzenleme:
Geri