• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eskiler..(Silkroad online)

brkfrk66

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Eyl 2009
Puanı
0
Merhaba beyler öyle eskilerden kimler kaldı beraber oynadığımız günlerce uyumadan charlar kastığımız kimler var :)) maxigamenin silkroadmax olduğu zamanlardna kalan
Ecsro,sunworld,zszsc elitesro zamanlarından beraber oynadıklarımız var mı merak ediyorum :)) RockUnique nickim hatırlayanlar varsa

ECSRO lordsword SWSRO 2 ImSoRRy SJSRO CalypS0 Elitesro ScaryGhost BP-infinity Thief_soul

Eskiler harbiden güzeldi ciddi ciddi çok güzeldi. Şuan oynadığım pvp serverlerden gram zevk almıyorum, aldığımı sanıyorum ama swsrodan zszcden aldığımız zevk apayrıydı yeri çok başka :)

Server ZSZC(Water)
Nick Torture
Lv 105
Build Full STR Blade

10 yıl geçmiş üstüne nickimi serverımı bile hatırlamıyorum ben :):) çok oyun geçti üstünden be

Mysro'yu yazmamışsın ayıp olmuş. O da efsanelerden . Ecsro'da da bulundum Mysro'da oynadım hemde uzun bir süre. Gerçekten o zamanlar aldığım zevki hiçbir server'dan almadım.

Geri