• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eskilerden Bir Anı Silkroad

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472

Silkroad Online Server = Greece
FİRARİST : Şahin Abi Sahibi
cutefairy : ben ve memet abim

Silkroad 80 ken eu gelmeden önceki hali şahin abi Kuwait Guild ve Kuwait ile pwp leri arada bizde çıkmışız çok severim bu video çok şeyi hatırlatıyor

:)

ben hatırlıyorum bunu hatta firaristin sahibi ksro felan da oynuyordu site kurmuşlardı silkroadonlinefan diye kapandı tabi 5-6sene oluyoro bu galiba ya :D hiç unutmam bu videoyu :D sroyla tanıştım ben bu videoyla :D

Allah allah şuan bir an aynı guildde olduğumuz bile çıkacak sanırım.
AnatoliaTurk,Guzu,AnatoliaFlas,AnatolianLeo,FIRARIST,KUWAIT bunların hepsini tanırım ya sen?

firarist greecedeki kuveyt iktidarını deviren sayılı kişilerden biridir ondan önce poseidon ve d34th gibi kişiler vardı motec ilk sun +9 yapınca kuveyt guildini imha ettikten sonra şahin reyiz bunun karakterini satın aldı (baya pahalıya almış :D) itemleri alınca firarist serveri salladı sonra 90 cap gelirken portekizli birine sattı joymax şifre ile ilgili yeni bir uygulama yapınca firarist hacklendi sonra firarist neptüne serverinde falcon adında karakter açtı ordada honor sun glavie vardı sonra oyunu bıraktı :D kendisi en iyi oyunculardan biridir

UfIFK.jpg
[/IMG]

bu arada ben de odin serverinde 2008 yılına kadar oynamıştım taa ki 78 de ban yiyene kadar . 5 yıl oldu ama hala adını ve şifresini unutmadım :D

Son düzenleme:
Allah allah şuan bir an aynı guildde olduğumuz bile çıkacak sanırım.
AnatoliaTurk,Guzu,AnatoliaFlas,AnatolianLeo,FIRARIST,KUWAIT bunların hepsini tanırım ya sen?

şahin abi dışında tanımam ama memet abim çok iyi tanır

----------

döktürüyor :)

----------

firarist greecedeki kuveyt iktidarını deviren sayılı kişilerden biridir ondan önce poseidon ve d34th gibi kişiler vardı motec ilk sun +9 yapınca kuveyt guildini imha ettikten sonra şahin reyiz bunun karakterini satın aldı (baya pahalıya almış :D) itemleri alınca firarist serveri salladı sonra 90 cap gelirken portekizli birine sattı joymax şifre ile ilgili yeni bir uygulama yapınca firarist hacklendi sonra firarist neptüne serverinde falcon adında karakter açtı ordada honor sun glavie vardı sonra oyunu bıraktı :D kendisi en iyi oyunculardan biridir

UfIFK.jpg
[/IMG]

bu arada ben de odin serverinde 2008 yılına kadar oynamıştım taa ki 78 de ban yiyene kadar . 5 yıl oldu ama hala adını ve şifresini unutmadım :D

şahin abi ile abim pwp yaptıgı zaman kesemiyorlardı birbirlerini de ikisi bir oldumu sw adam koymuyorlardı ozamanların tadı bir başka oluyodu bende cok oynadım cutefairy sw ikinci saglam charıydı FİRARİSTEN SONRA :)

----------

Troy serverinde oynardık ne günlerdi be :D

Troyda bende oynadım ama fazla degil 42 Lv kadar :D

Geri