• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eskilerden bir mevzu

Aktiflik
K.Tarihi
13 Eyl 2016
Puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Çok önceden 2 yıl önce :shm: Burada maxigame den arkadaşlar toplanıp sro r ye başlayacaktılar o zamanlar bende bir çar vardı. Size biraz yüksek lv çar lazımdı bende o zamanlar benim kullandığım çarı ödünç olarak vermiştim. ZACA arkadaşımız almıştı. Şimdi benim bu çarı geri almam lazım arkadaşlar. Rica etsem yardımcı olur musunuz lütfen :shm:

ZACA ö.m atarsan sana yardimci olucaktir,Zafer güzel insandir,face kullanmadigim icin profilini bilmiyorum ama biri gönderir en kötü ordan iletisime geçersiniz

ZACA ö.m atarsan sana yardimci olucaktir,Zafer güzel insandir,face kullanmadigim icin profilini bilmiyorum ama biri gönderir en kötü ordan iletisime geçersiniz
Sağolun. Sizin hala burada görmek güzel :) Nasılsın iyi misin, nasıl gidiyor? :)
Evet ö.m attım ama girişleri biraz aralıklı olduğu için ö.m geri dönmesi uzun sürüyor. Sizce 2 yıl aradan sonra bu hesabımızı geri alabilir miyiz? Facebooktan konuştuğumuzu hatırlıyorum belki bilgiler orada vardır.

Kardeşim yanlış hatırlamıyorsam seninle baya bi sro pvp oynamışlığım var. Baya silk çekerdin : )

Alıntı yapamadım bir türlü. [MENTION=46955]CottonCandy[/MENTION]

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar [MENTION=182011]ZACA[/MENTION] kardeşimizin facebook hesabını bilen gören yok mu? Oradan belki daha hızlı ulaşırız. :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu arada yine genel af çıkmış heralde :) Ben normalde bu hesabı kullanıyorum :) Herkese selamlar. (Özel mesajların hepsi gitmiş onları geri getirme ihtimali yok mu?)

Aradan 2 sene geçmiş, 2 sene içinde kim bilir neler oldu karaktere. Belki ID-PW bile hatırlamıyordur. Bence pek umutlanma :D

Simdi oldu,teşekkür ederim,sen nasilsin bayramin mübarek olsun.

Bu arada bu isini görebilir.
https://m.facebook.com/goktugZACA?s...&rk=0&st=user&fbtype=2048&refid=0&fref=search

Elhamdülillah ben de iyi. Bayram geçti ama senin de bayramın mübarek olsun :)

Evet işimi gördü, çok sağol :)

- - - Güncellendi - - -

Aradan 2 sene geçmiş, 2 sene içinde kim bilir neler oldu karaktere. Belki ID-PW bile hatırlamıyordur. Bence pek umutlanma :D
Evet :)) ama şu yönden ümitliyim belki e mailden bulabiliriz :))

- - - Güncellendi - - -

@ZACA zafer görür konuyu yardımcı olur sana bro
Şşşşt kardeşim. Nerdesin ne yapıyorsun hatırladın mı hiç bir şeyler? : ))

Elhamdülillah ben de iyi. Bayram geçti ama senin de bayramın mübarek olsun :)

Evet işimi gördü, çok sağol :)

- - - Güncellendi - - -

Evet :)) ama şu yönden ümitliyim belki e mailden bulabiliriz :))

- - - Güncellendi - - -

Şşşşt kardeşim. Nerdesin ne yapıyorsun hatırladın mı hiç bir şeyler? : ))

hatırlamadım

Çok şükür uzun uğraşlar sonucu şifreyi bulabildim. :) Şimdi o zamanki silahımı arıyorum. Konu silinebilir. Herkese hayırlı forumlar :)

Selam,
Şimdi gördüm konuyu arkadaş Facebooktan iletişim kurdu teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için. :sevgi

Son düzenleme:
Geri