• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eskiye dair en çok neyi özlediniz?

Psychopathic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2011
Puanı
99
Ben msndeki konuşmaları falan çok özledim mesaj geldiğinde çıkan o sese gıcık olurdum ama şuanda onu bile özledim

ve Silkroadın 80 cap teki o ortamını:pff:​

Yazları charları bota koyup guildce transformice ve soldat oynamayı özledim sanırım. :D

MSN'den adam titretme, google'dan kız msn'i arama, MSN'de kelimelere ikon ekleme (haha = :pispis gibi), neden tüm örneklerim MSN'den bilmiyorum. Ben Atari için 9999 in 1 kaseti alıp içinden 3 oyun gerisi kopya çıkınca belki bi umut farklı oyun bulurum diye tüm oyunlara teker teker bakmayı özledim.

Küçükken kendi vücudumuzu beyblade yapar, arkadaşlarla çarpışır dururduk akşama kadar. En çok bunu özledim.

Küçükken kendi vücudumuzu beyblade yapar, arkadaşlarla çarpışır dururduk akşama kadar. En çok bunu özledim.

bunun kafası heralde :D

108081-440x400-choctrivia13.jpg

Eskiden ne yaparsak mutlaka arkadaşlarımızda olurdu içinde.Şimdi hiç biri yok,o yüzden özlemde yok :))

Ceza - Mürekkep Doldurdum dinlerken Silkroad'da o zamanlar yapmayı hiç sevmediğim ong farmları ve eventlere katılmayı özledim. :D

Ben en çok çocuk olmayı özledim harbi her şey o zaman çok daha güzeldi , o zamanlar keşke büyüsem hep 18 yaşında olsam derdim :D ama şimdi öyle değil işte

Lise günlerimi özledim ya bu nedir arkadaş üniye kapak at dediler başıma gelmeyen kalmadı her şey bana kapak oluyo

Geri