• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Esnek Elmas 4 - Normal 5v5 Platin III - Full Şampiyon 136 Bin Öz - 110TL

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan agorr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

agorr

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Eki 2017
Puanı
0
Esnek Elmas 4 - Normal 5v5 Platin III
Full Şampiyon (Zoe Dahil)
136 Bin Mavi Öz
18 RP
0 Skins / Kostüm

Fiyat 110TL
Ödeme Yöntemleri;
Steam csgo skinleri veya pubg itemleri değerli eşyalar fiyata eşdeğer, cüzdan kodu
İşBankası, İninal,
İletişim Seçenekleri;
Facebook; https://www.facebook.com/gorkemsalaa
Steam ; Steam Community :: rSd

Evet az fiyat biçiyorum, fazla gereğe duymuyorum günümüm çoğu steamde geçirdiğim için fazla vakit bulamıyorum ve artıkta oynamak istemiyorum güncellemeden sonra, lütfen coluk cocuk satın almak için gelmesin yaşı aklı başında olup düzgün oynayan kişilere satacağım,
Nickname olarak sadece özelden vereceğim profiline göz atmak için, zaten nicki troll nicktir full büyük harflerledir herhangibi bir ceza vs yoktur, Hesaba giriş kimseye sağlanmıcaktır, daha önce ticaret yaptığım bi aracı siteden yapabiliriz, iyi oyunlar dilerim
Resimler;
zJkL5D.png
GyANR7.png
yza15a.png
6yVbPW.png

Geri