• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Esnek Platin 3 / 5v5 Platin 5 / 64 Skins / 10 Rün / Full Champ 80TL

cruelx660

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2017
Puanı
0
Esnek Platin 3 / 5v5 Platin 5
Full Şampiyon
64 Skins
10 Rün Sayfası, 4 Totem Görünümü
Kafa kafaya csgo itemlerine takas vardir. Boşa vakit harcayacak insanlar gelmesin herkesın zamanı değerli.
Facebook mesaj yoluyla nickname olarak verilir. Sürekli admin aracıyla alişverişyaptğım site mevcut cok zor durumda kalırsanız oradan satın alabilirsiniz,
Fiyat; 100TL (İşBankası-İninal-Paypal-Skrill-Steam Cüzdan) İndirim yaparmısın? diye sorularla lütfen gelmeyin cidden ucuz bir fiyatta sizlere sunuyorum hesabımı şmididen hayırlı olsun iyi forumlar dilerim.
Donanımhaber 2.el satış forumunda +50 referansım mevcut ve kendim dj'yim ve coğu haberlerde ismimi görebilirsiniz internet sitelerinde güven problemi yaşıyacak kişilere öncelikle duyurulur.

Facebook İletişim;
https://www.facebook.com/gorkemsalaa
Wp İletişim; +1 (518) 823 3919

Profil;
2E5pyO.jpg

Skinler;
By4jEG.jpg

Geri