• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Esper Bloodsmelt - Aksesuarlar ve Esper Skill

TuRkStOrM

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
5
Öncelikle hiç anlatmaya başlamadan 2 uyarı yapayım.
1-)Bloodsmelt yaptığınız gibi etkilemesini beklemeyin, önce esperinizi 20 lvl yada yukarısı gibi bir levele cıkarın etkisini görmeye başlarsınız.
2-)Bloodsmelt yaptığınız an esperde o an olan proficiency sıfırlar.Yani esperiniz lvl atlamaya yakınsa lvl atlatıp öyle bloodsmelt yapın.

Bloodsmelt yapmak için sunstreamdeki Esper Mystic Shera ya gidiyoruz.

20100128145443.jpg

a)Esper List'e tıklayin bir kaç tane trigram alin.
b)Tekrar listeye dönün BLOODSMELT e girin.

20100128145505.jpg

Esper : Kendi bloodsmelt yapacağınız esper konulacak
Source:Az önce aldığımız trigram
Media:Kendi esperiniz için olan mediumları koyacaksiniz(Altta anlattım)
Start dediğinizde başarısız olma ihtimaliniz vardır.Tekrar deneyin esperinize birşey olmaz korkmayın :hihi:

20100128151612.jpg

MEDİUM
Bu itemi Sunstream Tonniden alabiliyorsunuz.Bunun için elinizde bir tane treasure bowl olması lazım

20100128145115.jpg

Tonni==> Quest Releated başlığı altında treasure bowl seçiyoruz.Görev tamamlanmış oluyor.

20100128152402.png

20100128145225.jpg

Sonra tekrar quest releated==> treasure bowla girince sizden itemi seçmenizi istiyor.Elinizde bloodsmelt yapacağınız esper neyse ona göre itemi seçin.

20100128145322.jpg

Evet artık elinizde mediumlarınızda oldu.
Esper Aksesuarları
Son olarak elinizdeki esper için gereken aksesuarlarıda alalım.Yine tonniye dönüyoruz.Bu sefer başlıklardan treasure urn olanı seçiyoruz.

20100128145117.jpg

Kendi karakterinize ve esper leveline uygun şıkkı seçtikmi işlem tamamdır.Hayırlı olsun!

20100128145929.jpg

Yazdıklarım humanlar için geçerlidir arden vb. için denemedim onlar aynı şekilde divine realmde olan esper mystic de yapılıyor olabilir.
Esper Skill
Esperinizi ne kadar level atlatırsanız atlatın skil lvl 1 de kalır.Skil lvlini artırabilmek için tawen gem almanız lazım.Market place de satıldığı gibi tezgahlardan da alabilirsiniz.

20100128132449.jpg

İtemi aldıktan sonra yine Esper Mystic e gidiyoruz.Bu sefer assimilate başlığını seçiyoruz

20100128145512.jpg

Esperimizi ve tawen gem i koyurak işlemi tamamlıyoruz.İlk yapışınızda olmayabilir biraz da şans lazım bir kaç defa denemeniz gerekebilir.
Esper Polish: Bu item esperinize skil ekler daha deneme imkanı bulamadım.

20100128183404.jpg

[BILGI]Alıntıdır!!![/BILGI]

Geri