• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eşya tedarikçisinden item alamıyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AyPi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AyPi

24 level oldum ama tedarikçide seçenekler çıkmadı sadece konuşmayı sonlandır var

Sarı çubuğun dolmasını mı bekleyeceğim?

p9p2j.jpg

sen itemleri almak için mi görevi istiyorsun ? Eğer öyleyse envanter listene baktımda silahı almışsın diğer görevleri kazara iptal etmiş olabilirsin.

Q ya bas görev listende yoksa arkadaşımızın dediği gibi görevleri iptal ettiğin için çıkmıyordur. free bir taxi ye gir ong lar da 4 yada 5 degre setlerin almaya çalışmalısın.

sen itemleri almak için mi görevi istiyorsun ? Eğer öyleyse envanter listene baktımda silahı almışsın diğer görevleri kazara iptal etmiş olabilirsin.

Silahı soldiers tokenlarla aldım ve bu karakterle kardeşim oynuyor. Görevi bırakma yolunu göstermiştim kalkan kullanmadığı için listede yer kaplamasın diye kalkan görevini bırakayım derken hepsini kapatmış da olabilir. Neyse yarın sorarım sağolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri