• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eternal Panel (Vsro & Black Rogue) // Gelişmiş Özellikler - Yönetim Paneli...

Cottonmouth

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Ara 2011
Puanı
162
eternallogo.png

Eternal Panel // Vsro & Black Rogue Files İçin Gelişmiş Panel

< Genel Özellikler >

arrow_state_blue_right.png
Özel Mesaj Sistemi
Destek Bildirimi Sistemi
Ödeme Bildirimi Sistemi
Haber Sistemi (hmtl kodu destekler)
Ürün Satın Alma
Kullanıcı Paneli İle Hesap Yönetimi
Admin Paneli İle Hesapların ve Sitenin Yönetimi
Rank Sıralaması
Parola Sıfırlama
Turnuva Sıralaması
Üst kısımda sürekli değişen resimler ve açıklamaları (Reklam - banner vb olarak kullanılabilir.)
...

< Anasayfa Özellikleri - Bilgileri >

Resim :

3ymyj.jpg

3yn2p.jpg

Son haberler panelinde son girilen 10 haberin türü (notice,event,patch), başlığı ve yayınlanma tarihi görüntülenir. Habere tıklandığında spoiler olarak açılır ve haberin detayları gözükür.
Kayıt - Download - Turnuvalar - Rank Sıralaması için banner şeklinde butonlar.
Sağ tarafta veritabanından alınan Kale Sahipleri bilgileri.
Durum çubuğu şeklinde server doluluk oranı.
Facebook'ta Bizi Bulun kutusu.
280x380 reklam alanı. İsteğe bağlı olarak Yönetici panelinden kapatılabilir.
Logo altında açılır menü.
...

< Kullanıcı Paneli Özellikleri - Bilgileri >

Resim :

cace093d96ff4e5f894d1d9.png

Sol menüdeki tüm işlemler sorunsuz çalışıyor.
Karakter adı değiştirme yönetici tarafından aktif edilip kapatılabiliyor. Veya silk karşılığında ücerti ayarlanabiliyor.
Silk, gold ve sp için E-pin sistemi var. Hepsi tek bir yerden E-Pin Numarası ve E-Pin parolası girerek yüklenebiliyor.
Diğer kullanıcılara yeni mesaj gönderip, gelen ve giden mesajlar kontrol edilebiliyor. Gelen yada giden mesaj kutusundan mesaj silinebiliyor. Yeni mesajlar üstte ve farklı ikonlarla gösteriliyor.
Destek bildirimleri yönetici tarafından cevaplandığında farklı bir ikon ile gösteriliyor. Kullanıcı ve yönetici cevabı şeklinde Chat gibi görüntüleniyor destek bildirimleri.
Ödeme bildirimlerinde onaylanan bildirimler yeşil, beklemede olanlar mavi ve iptal edilenler kırmızı renkde gözüküyor. İptal edilenlerin iptal sebepleri mouse ile üstüne gelindiğinde gösteriliyor.
Yönetici tarafından onaylanan ödeme bildiriminden sonra Tl hesabınıza otomatik olarak yüklenir.
Daha fazla bilgi için en alttaki linkten demo adresine gidebilirsiniz...

< Yönetici Paneli Özellikleri - Bilgileri >

Resim :

1b2dce081f6448538cf7fa8.png

Sol menüdeki tüm işlemler sorunsuz çalışıyor.
Silk, gold veya sp için E-Pin oluşturulabilir.
Tüm ödeme bildirimleri görüntülenip yönetilebilir.
Tüm destek bildirimleri görüntülenip yönetilebilir.
Kullanıcıların E-Pin yükleme geçmişleri görüntülenebilir.
Yeni ürün oluşturulabilir yada mevcut ürünler yönetilebilir (Ürünler sayfasından satın alınıcak olan ürünler) Örn: 1b Gold > 5 TL...
Silk, gold veya SP Epinleri ayrı ayrı görüntülenebilir.
Banka hesapları görüntülenip yönetilebilir. Mevcut hesap silinebilir yada yeni hesap eklenebilir.(Banka hesapları İletişim sayfasında)
Yönetici paneline giriş izni olan kullanıcılar görüntülenip yönetilebilir. Sadece listede olan kullanıcılar yönetici paneline giriş yapabilir. (İlk yönetici hesabı için veritabanından eklemek zorundasınız.)
Server adı, kayıt olanlara başlangıçta verilecek silk, karakter adı değiştirme, karakter adı değiştirme silk tutarı, sağ kısımdaki reklam panelinin görünürlüğü, reklam resmi adresi, reklam yönlendirme adresi gibi site ayarları değiştirilebilir.
Forum, facebook, twitter ve youtube sayfaları düzenlenebilir.
SMTP mail ayarları düzenlenebilir (Şifre sıfırlamada kullanıcıların mail adresine yeni şifre gönderilir. SMTP ayarları bu maili göndericek adresin ayarlarıdır.)
Haberler yönetilebilir. Mevcut haberler silinip düzenlenebilir yada yeni haber eklenebilir.

< Ürünler Sayfası Özellikleri - Bilgileri >

Resim :

f3443c669e084d5399c41fb.png

Kullanıcı hesabındaki TL miktarı görüntülenir.
Bakiye yeterliyse "Satın al" butonu ile ürün satın alınabilir (SP ve Gold ürünlerinde ürünlerin yükleneceği karakter adı seçilmesi gerekli.)
Ürünler admin panelinden düzenlenebilir yada yeni ürün eklenebilir.

< Sıralama Sayfası Özellikleri - Bilgileri >

Resim :

4a5f4c902bed48c4b6b6013.png

Level - Unique - Meslek ve Guild rankları var.
İsteğe bağlı olarak unique rank puanlaması düzenleyebilirim satıştan önce veya honor - gold rank vs. ekleyebilirim.

< Turnuva Sayfası Özellikleri - Bilgileri >

Resim :

3872a25ab8d04baca8ef46d.png

41b2fdfe81da45fd828972c.png

Bunu ekleyip eklememek konusunda çok kararsızdım ama basit birşeyde olsa kullanışlı olur diye düşündüm özellikle BlackPearl'de ki PVP turnuvasını gördükten sonra :)
Güncel turnuvalar görüntülenebilir , seçilen karakter adıyla katılım başvurusu yapılabilir.
Başvurular tamamlandıktan sonra Yönetici tarafından çekiliş yapılır ve başvuru yapan tüm karakterler arasından rastgele 32 karakter seçilir.
Turnuva bitiminde kazanan yönetici tarafından ilan edilir ve ödülü verilir.
Daha açık bir şekilde anlatmak gerekirse; diyelim serverda 32 kişilik pvp eventi düzenlemek istediniz. Bunun için katılanları tek tek not almak , rastgele seçim yapmak veya GM'a pm atmalarını istemek yerine sitede turnuva oluşturabilirsiniz. Kullanıcılar karakterleri ile başvuru yapabilir. 100 kişi başvurduysa turnuva 32 kişilik olacağı için rastgele 32 kişi seçilir.

< Daha fazla bilgi için resimleri yada demo adresini inceleyebilirsiniz >

Resimler :
3ypnx.jpg

3ypph.jpg

3ypqp.jpg

3ypqm.jpg

3ypq8.jpg

3ypqs.jpg

3yprx.jpg

3yprz.jpg

3ypvp.jpg
3ypvr.jpg

3ypvu.jpg

3ypvw.jpg

< Demo Bilgileri >

Yönetici Hesabı :
Kullanıcı Adı : tacke971
Şifre : 555555

Kullanıcı Hesabı :
Kullanıcı Adı : emresalum1
Şifre : 123456

Adres :
untitled

Demoda Admin panelinden site ayarlarını değiştiremezsiniz.

Lütfen şifreleri değiştirmeyin ki isteyen herkes kullanabilsin.

Yeni eklemeler , güncelleştirmeler veya denemeler yapıyorum sürekli bu yüzden bazen demo adresine erişemeyebilir yada hata alabilirsiniz. Biraz bekleyip daha sonra tekrar deneyin.

Not : Paneldeki eternalsro yada xsilkroad adında server yoktur. Sadece logoların nereye geliceğini görmeniz için koydum. Server kurulu olmadığı içinde server durum çubuğu sürekli %10'da. Sunucunuzda paneli kurduğunuzda böyle bir sorun olmayacak. Veritabanım sorunlu olduğu içinde demoda kayıt olma çalışmıyor. Orjinal Vsro veritabanında sorunsuz çalışıyor denendi. İsteyenlere özel mesaj ile çalışan referans verebilirim.

Site tamamen tarafımca kodlanıp yine tarafımca tasarlanmıştır.

< Ücret Bilgileri >

1 Lisans : 200 TL
2 Lisans : 350 TL
3 Lisans : 530 TL

1 lisans ile paneli sadece bir sunucuya kurabilirsiniz. Ve sadece bir ipden yada alan adından ulaşılabilir, bir serverda kullanılabilir. 2 ve 3 lisansdaki indirimler birden fazla server olan sunucu sahiplerinin tüm serverları için alımlarında indirim olması içindir.
Ücret hesabıma geçtikten sonra aynı gün içerisinde panelinizi sorunsuz çalışır şekilde kurarım. Kurulum bana aittir. İlla kendim kurucam sunucumun bilgilerini vermem diye ısrar edenler oluşabilicek sorunlarda müsait olmazsam anında cevap veremiyeceğimi unutmasınlar.
İsteğe bağlı ekstra kodlama gerektirmeyen editlemeler ücretsiz olarak sonradan tarafımca yapılabilir.

< Daha detaylı bilgi için MSN adresimden yada Özel Mesaj ile iletişime geçebilirsiniz. >

emresalum@windowslive.com

Son düzenleme:
Kesinlikle o fiyatı hakkediyor, hayırlı satışlar 10 numara.

Emre işi biliyor.:D hayırlı satışlar dostum :D inşallah yaptığın emeği satarsın. :)

Bence fiyatı çok uygun. Mükemmel bir panel hazırlamışsın. Şahsen serverim olsa bu panel'i alır kullanırdım.

Server açma dileğiyle o zaman :D Herkes saolsun yorumlar için.

Birgün açacağım ALLAH'ın izniyle. Ama ciddi söylüyorum. Eğer açarsam senin panelini alırdım. Çünkü görüntüsü ve özellikleri mükemmel. Hatta mükemmel ötesi diyebilirim. Çok panel gördüm. Bunun kadar göze güzel görünen başka görmedim.

Görüntü olarakta mükemmel olmuş bu.Eline sağlık,hayırlı satışlar :)

Emre eline sağlık güzel olmuş ama 1-2 sorun var.Kullanıcı hesabıyla giriyorum E-Pin kodu oluşturuyorum.
Bunları halledersen 10 numara olur.
İyi çalışmalar kardeşim.

Emre hazır panel değil dimi la ? yok joysro falan değilse ellerinden öpülesi olmuş mavi çok iyi uymuş parayı bilmem zaten anlamamda ama gerçekten iyi olmuş

Verin len banka hesabı 1 lisans alcam 10 lisans parası verecem :D

Bu arada karaca beleş mezarın adresını ö.m ile yolla :D

Ne adamsınız abi ya :haha

Bu arada bu panel sadece 2 haftadamı yapıldı ? ben derslerini indiriyimde öğrenmeye başlayayım hemen :D

Geri