• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eu west altin ii 70 tl

goktug1905

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2016
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar. westteki hesabımı satıyorum 70 TL ye bildiğiniz gibi Türkiye sunucusunda çok fazla çocuk var sürekli küfürler hakaretler bu yüzden westte oynuyordum fakat oyunu bırakıcam sıkıldım hesap altındır fakat westtekiler Türkiye sunucusundaki altınlar gibi değil onu bilerek alın daha zorlayıcılar.

Fiyat 70 TL booster hesap 16 şampiyon açık

6 TANE kasa anahtarı mevcut

Hesapta sadece wukong oynandı 143 bin puanı var ve yeşim ejderi wukong var 2 tane de geri iade etme hakkı mevcuttur. ( buraya her gün bakıcam eğer ki cevap vermezsem mail adresim g.tari@hotmail.com pazarlık sünnettir. =)

İYİ FORUMLAR.

Geri