• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eu West / Turkiye Elo Boost Hizmeti

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 1912Seom
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

1912Seom

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Nis 2017
Puanı
9

• Elboost yaptığım server : Eu West / Turkiye
Hangi ligler arasında eloboost yapıyorsunuz :
TR :
Bronz V
- Plat 5 [TR sunucusunda Elmas e kadar hizmet verebiliyorum fakat süre uzun ve ücret yüksek olacağı için şuanda plat 1'e kadar yapmaktayım.]
EUW : Bronz V - Plat 5
Ilk 10 seri maçınızıda atıyoruz öncek liginize bağlı olarak fiyat değişkenlik gösterebiliyor.

Fiyat aralığı :

• Türkiye sunucusu
    Bronz 5 --> Silver 5 : 70
Silver 5 --> Gold 5 : 100
Gold 5 --> Plat 5 : 150

• Europa West Sunucusu
Bronz 5 --> Silver 5 : 100
Silver 5 --> Gold 5 : 150
Gold 5 --> Plat 5 : 220

Ödeme Yöntemi : Şehiriçi (Elden), IBAN vb.

Iletişim Bilgileri :

• İsim : Onur
  • Yaşadiği Şehir : Karşıyaka/İzmir
  • İletişim: Konu altına yorum veyahut özel mesaj

Kısaca bilgiler;
    [*=2]Ocak ayında oyunu kendi hesabımla oynamayı bırakmış bulunmaktayım hesaplarımı sattım. Euw Diamond 1, TR Ustalık

[*=2]Boost işlemi yapılırken hiç bir şekilde ceza almazsınız ban riski yoktur.
    [*=2]Illegal hiç bir program kullanılmaz.
    [*=2]Yaptığım hizmet sırasında rünleriniz ve kabiliyetleriniz değiştirilecek gerekirse bir miktar ip harcanacaktır. (Gold üzeri ve euw için geçerlidir.) Detaylar iletişime geçildiğinde verilecektir.

Son düzenleme:
Geri