• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eu west yeni hesap

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
aslında kardeşimin hesabı (nick saçma :D), 10 lv kadar oynadı daha sonra kaç aydır bronz 3 de olan hesabı ona verip bunu aldım, belki bu sefer ranked da adam gibi bir takımlara denk gelirim. Eu west de oynacak arkadaşlar varsa mesaj atsınlar :)

qn4t5.png

caner ekledim kabul etmedin, sen gelme oyunlara :cf:

HooIigans copy paste yap ama bende smurf kasıyorum westte 20 level yaptım bile :)

Bende westte yeni açtım fakat kafayı yemek üzereyim 4oyun attım ya afk çıkıyo takımımda ya da aşırı feedliyolar şu ezik levellar çok zor cidden

HooIigans copy paste yap ama bende smurf kasıyorum westte 20 level yaptım bile :)

ekledim :)

Bende westte yeni açtım fakat kafayı yemek üzereyim 4oyun attım ya afk çıkıyo takımımda ya da aşırı feedliyolar şu ezik levellar çok zor cidden

okullar açılmadan önce böyle bir sıkıntı yoktu. hatta 3 lv de bile support mantığını bilen adamlarla karşılaşman %80'di. okullar kapandı türkler west'e akın etti

İlk oyunumda birisi oyun başladıktan sonra "it's my first game" dedi kafayı yedim ben bana denk gelir zaten çatır çutur feedliyo

İlk oyunumda birisi oyun başladıktan sonra "it's my first game" dedi kafayı yedim ben bana denk gelir zaten çatır çutur feedliyo
abi ilk oyunumda diyosun dolayısıyla onunda ilk oyunu :D şöyle diceksin go and play with beginner bots ben çoğuna öyle diyorum hatta çoğuna çık diyorum report etmicez diyorum ama report ediyoruz :D

edit : ulan o değilde çeviri takımındaki adama şöyle diyeceksin diyip ingilizce öğretmeye çalışıyorum :( bu yazın sıcakları beyinleri alıp götürüyor çok uzaklara :D

Son düzenleme:
abi ilk oyunumda diyosun dolayısıyla onunda ilk oyunu :D şöyle diceksin go and play with beginner bots ben çoğuna öyle diyorum hatta çoğuna çık diyorum report etmicez diyorum ama report ediyoruz :D

edit : ulan o değilde çeviri takımındaki adama şöyle diyeceksin diyip ingilizce öğretmeye çalışıyorum :( bu yazın sıcakları beyinleri alıp götürüyor çok uzaklara :D

tumblr_mcqcb4JLpP1qzx2tmo1_400.gif

caner ne zaman LoL ile ilgili bir şey duysa sinirden kendinden geçiyor :D

Geri