• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

eu westte üyelik nasıl alınır?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Summer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Summer

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ağu 2011
Puanı
25
beyler eu westte üyelik alımı nasıl yapılıyor bilgisi olan yardım edebilir mi?

Bu gün bende westte üyelik açtım ilk girdiğim oyunda cho 'nun teki kuleye gitti bilerek yattı daha sonra 5-6 kere adamlara yattı bilerek feedleniyor sonra 10 dk çıktı oyundan 10 dk sonra geldiğinde tekrar feedledi. :D
https://signup.leagueoflegends.com/tr/signup/index linke gir dikkatli bakarsan doğum tarihinin altında bölge var değiştire tıkla AB Batı 'yı seç.

bence türklerin tr de oynaması daha iyi olur. Evet sonuna kadar haklısınız veletler var küfür oluyor yada takımla alakasız oluyorlar. Ama 30 lvl olduktan sonra tr serverinde takımlar olsun vs ler turnuvalar olsun daha uygun

bence türklerin tr de oynaması daha iyi olur. Evet sonuna kadar haklısınız veletler var küfür oluyor yada takımla alakasız oluyorlar. Ama 30 lvl olduktan sonra tr serverinde takımlar olsun vs ler turnuvalar olsun daha uygun
haklısın kardeşim bende tr de kalma taraftarıydım ama arkadaşlarım eu west diye ısrar ettiler neyse

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ne turnuvalari senin haberin yok sanirim. Istedigin serverda hesabin olsun girebiliyosun turnuvulara. Hesabini kopyaliyolar tüm championlar falan acik oluyor. Hatta bir cok kisi tepki gosterdi buna.

Ne turnuvalari senin haberin yok sanirim. Istedigin serverda hesabin olsun girebiliyosun turnuvulara. Hesabini kopyaliyolar tüm championlar falan acik oluyor. Hatta bir cok kisi tepki gosterdi buna.
dostum öncelikle 1-2 post öncesinde yeni olduğumu tam net bilgim olmadığını söyledim :) ayrıca demek istediğim şey turnuvalar için illa tr de oynayın değil,30 lvl oldun kendine takım kurcan ve çok iyi ingilizcen yoksa eu westte nereye kadar takım işlerine girersin ? anca sürekli eşleşmelide kalırsın. Ama tr de skype dan ts den takımını kur akıp gidersin ;) çok iyi olduğunu düşündüğünüzde yada gördüğünüzde yardırın turnuvalara

Geri