• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 - ETS2 Kasma Sorunu Çözümü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Arkadaşlar herkese merhaba. ETS 2 kasma problemiyle ilgili bir çözüm anlatcağım.(Nvidia Ekran Kartı için)

UYARI: Sisteminiz oyunu kaldırmıyorsa ne kadar çözüm yolu denesenizde kasma sorununu tam çözemezsiniz.

UYARI 2
: Multiplayer'da kasma herkeste oluyor sisteminiz ne kadar iyi olursa olsun kasma yapar.

- Öncelikle masaüstüne sağ tıklıyoruz.

- Nvidia Denetim Masası'na giriyoruz.

- 3D Ayarların Yönetilmesi'ne tıklıyoruz.

- Program Ayarları kısmında Özelleştirilecek Programı Seçin bölümünde ekle kısmına tıklıyoruz.

- ETS 2 kısayolunu seçiyoruz.

- Bu program için tercih edilen grafik işlemciyi seçin kısmında "Yüksek Performanslı NVIDIA İşlemcisi" ni seçiyoruz ve ardından uygula diyoruz.

Artık oyunda kasma büyük oranda çözülecektir.Benim sistemim kaldırıyordu oyunu ancak şehir içinde ve bazı yerlerde kasmalar yaşıyordum.Bu işlemden sonra şehir içinde dahil FPS düşmesi yaşamadım.

Geri