• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 - ETS2 MP Yeni İş Çıkmama Sorununa Çözüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Merhabalar,

Multiplayer modunda iş çıkmama sorunu için bir rehber hazırladım. Oyunun ilk saati ile online saat örtüşmediğinden dolayı böyle bir sorun çıkıyor.

1. Çözüm Yolu: ETS2 Multiplayer | Yük Çıkmama Sorunu Çözümü | Sesli anlatım

2. Çözüm Yolu: Profil Dosyası Düzenleyerek Ekonomi Sıfırlama

Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\profiles\ konumuna girip kullandığınız profilin dosyasına girin. (örnek olarak benim profil dosyam, 455453324D6F64732E6F7267)

config.cfg dosyasını metin editörü yardımıyla açın (örn: notepad).

uset g_force_economy_reset "0" satırını bulup 0 değerini 1 olarak değiştirin.

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer kısayolundan oyunu açıp, profile giriş yapın.

Son olarak, oyundan çıkın ve config.cfg dosyasında değiştirdiğiniz satırı bulup 1 değerini 0 olarak değiştirin, aksi takdirde oyunu her başlattığınızda ekonomi sıfırlanacaktır.

3. Çözüm Yolu: Oyun İçinden Komut Yoluyla Ekonomi Sıfırlama

Öncelikle oyun içinde komut işlevlerini kullanabilmek için oyun ayar dosyasından geliştirici ve konsol özelliğini açmak gerekiyor.

Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\ konumuna gelin ve "config.cfg" dosyasına sağ tıklayıp, not defterin ile açın daha sonra aşağıdaki ayarları yapın:

nb3e6e.jpg
Kod:

uset g_developer "0" → 0 ise 1 yapın

uset g_console "0" → 0 ise 1 yapın

daha sonra kaydedip, kapatalım.

İkinci adıma geçersek arkadaşlar oyuna girin ve profilinizi açın ama asıl oyun içine girmeyin ana menüde bekleyin ve klavyeden esc tuşunun altındaki "é" tuşuna basarak konsolu açıyoruz arkadaşlar.
Aşağıdaki kodu konsola girin ve ardından ENTER tuşuna basın:
Kd:
g_force_economy_reset 1
(Alt tire yapmak için, Shift ve ? (soru işareti) tuşuna basın.)
Konsolu kapatın sonra profil menüsünden ekranından tekrar profilinize giriş yapın yük listenizi kontrol edin yükler gelmiş ise tekrar konsolu açın ve;
Kod:
g_force_economy_reset 0
yazın ve ENTER tuşuna bastıktan sonra oyuna başlayın.

Artık yük sorununuz olmayacaktır.

Geri