• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Europa Inventory Görevleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ilker
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ilker

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
37
Lvl 5
NPC Glory Glocory
Misson lvl 2 canavarlarından 10 tane qörew itemi düşür.
Revard intiventory Genişleyecek.
Page 2 Açılır...

Lvl 30 Quest A
NPC: Accesorry NPC
Mission: lvl 30 centaurlardan 20 fur toplayın
Reward: inventory 4 slot genişleyecek page 2 de

Inventory Expansion 3

Npc: Mamoje (Hotan's Jewel)
Big White Spiderlardan dusen tought spider webs topluyorsunuz. (Galiba 30 tane)
(Bir öncekini yapmanız gerekir)
LvL: 60
Ödül: Inventorynizde 4 bosluk daha acılıyor. page 2 de

Npc : Wind Town - Anashya
Kesilecek Mob : Rocky
Amaç : 50 Light Feathers Toplanacak ve Anashya'ya getirilecek.
Bütün diğer inventory görevleri tamamlanmış olmalı, yoksa açılmaz.
Ödül : Inventory de 4 boşluk daha açılıyor page 2 de

sağolasın çok lazımdı teşekkürler bu 2. kutuyu inş bi gün full açıcaz :ko

Her Zaman ßakdm Kimse ßilmiyor Araşdırdım ßiraz ßuldm Koydum...

şu son görevi bilmiodum ellerine sağlık ama bu joymax ta 2-2 verip duruo insan x-bow+bow larıda düşünür versene 1 sayfa birden :D

Ahh ahh daha geçen gün yaptım su Big White Spider GÖrevini. Yok böyle bi görew arkadaşlar sabrı oLmayan hiç başlamasın derim 1.5 saatimi bu göreve ayırdım . Düşmüyor toplanacak şeyler tek tük :D Allah yardımcınız oLsun ben yaptım inventory sıkıntısı çekmiyorum wiz. Char zaten :) 90'da Rocky'yide yaptık mı tamamdır. TEşekkür ederiz konu için

Ahh ahh daha geçen gün yaptım su Big White Spider GÖrevini. Yok böyle bi görew arkadaşlar sabrı oLmayan hiç başlamasın derim 1.5 saatimi bu göreve ayırdım . Düşmüyor toplanacak şeyler tek tük :D Allah yardımcınız oLsun ben yaptım inventory sıkıntısı çekmiyorum wiz. Char zaten :) 90'da Rocky'yide yaptık mı tamamdır. TEşekkür ederiz konu için

Aynen En Zoru Spiderler Canawara tek Atıorm Yinede Donduruo ßeni :D

ßide Zor cıkıor Slotları Seri deil.

Güzel paylaşım çok saol taxşi yaparken mp ler çabuk bitio yer az hmn town çekiodum inş. birazda olsa zaman konusunda biraz kazanırım

50 60 tane big spider kestim 1 tane görev düşmedi ne iş ?

30 lvlde yapılan görevdeki yaratılar hangileri

Geri