• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Europe Shura serverinde Türk alliance

Bluekaan22

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ocak 2010
Puanı
0
Herkese merhaba beyler bn Usa patch inde oynuordum 59 lwl balo kastım sonradan sıkıldım ve arkadasım shurada turklerın bol oldugunu ve turk allianceler oldugunu soledı. Şuan shurada 37 lwl vim karakterim var şuan hala kasıyorum. Fakat bi kaç konuda yardıma ihtiyacım var. Lütfen shura serverinde oynayan turk arkadaşlarımız varsa bana nickini yazabilirmi onlara pm atıp yardım isteyeceğimde... Şimdiden teşekkürler :)

Not:
Oyunda 7/24 online sayılırım. Eger bana yardım edecek varsa

Nİck: Parthenia

ben de europe shura da oynamaya başladım türklerin bol olmasına sevindim :)

peki bu DamagEd kim?:Dne tür yardımda bulunuyor?

DamagEd(Murat Abimiz) Avatar Alliancesinin başkanı, yardımları saymakla bitmez t4,t5 görevlerinde çok yardımı dokunur...

Bende Oynuyorum Nıck

\WuLLy/ Benımde Yardıma Ihtıyacım war ve Guildim yok :S Bana Yardımcı Olacak warmı?

Nick->>> TuFeKCi
22 lvlim benide alırsanız sevinirim...

Son düzenleme:
merhaba bende yeni basladim 53 lwlim aile ariyorum athanım yardm edermisiniz

----------

nickim joetemtr yazarsanız bna sevinirim :(

Jade Dynasty

S.a Ben Usa-east ta oynuyorum siz Shura da Oynuyorsunuz Human mısınız ? Yoksa Athan mı ?
Olmassa Bende Geleceğim Oraya Bana Bilgi Verirmisin Sizi Realm Kaçta bulabilirim ? Pm Felan Yardım Edersen SEvinirim
Msn zaferhallacoglu@hotmail.com Şimdiden Teşekkür Ederim Kardeşim .

Europa Shurada Sürekli Realm tradingdeyim (Yani en baştaki) oynuyorum. Karakterim Human'dır henüz yeni başladım Nickim : Jckssworld Pm atarsanız sevinirim çünkü benimde yardıma ihtiyacım var :)

Geri