• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Europen Character(Oluşturma)(Piyon) & Map Kapatmak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKN-C98
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AKN-C98

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Şub 2012
Puanı
76
-.-
SQL Code :
PHP:
UPDATE _RefObjCommon SET Service = '0' WHERE ID >= 14875 and ID <= 14900
UPDATE _RefCharGen SET Service = '0' WHERE RefObjID >= 14875 and RefObjID <= 14900

[NOT]
Kapanıcak Maplar (80Cap) => TQ,Roc,Eu,Am,Ca,SD,KingsValley,Pharaoh,DELTA,TEMPLE,JUPITER,FORT_CT_AREA,FORT_SK_AREA,FORT_HM_AREA,FORT_ER_AREA
[/NOT]

[UYARI]
Bunları yaptıktan sonra Europen characterler acılmaz ne kadar data.pk2 editleseler bile sadece SQL Code'u yapıp alttaki Linktekini Data.pk2 ye Enjekte edip oyunu acmanız yeterlidir (Download linkindeki Eu piyonu kaldırır)
[/UYARI]

Download => Data.rar - Extract
.pk2 hedef yol => Res\interface\

Son düzenleme:
Teşekkürler şöyle bir sorum var
Map kapatmak dediğin haritalari mi siliyor m ye baktığımızda çıkan yerden

Tapatalk 2 ile GT-I9100 cihazımdan gönderildi

M'deki için de bir konu acıcam ama sonra sadace teleportu kapar gidilmesini önler o kadar
p.s Download link teki sadece piyonun kalkması içindir

Son düzenleme:
Hayır karakter piyonunu kaldırıyor create dediğinde europeon piyonu varya o

Saol kardşeim de adam başka media pk ile girdiğinde european character açabilir ??

Msg 207, Level 16, State 1, Line 2
Invalid column name 'ID'.
Msg 207, Level 16, State 1, Line 2
Invalid column name 'ID'.

Şöyle bir hata veriyor sql e kodu execute ederken

Onu attığımız yerde islam bsrside var :D değiştirdim euyla güzel oldu

Onu attığımız yerde islam bsrside var :D değiştirdim euyla güzel oldu

benden sonra yapmısın onu :D

ama bu daha iyi :D
253043_466714326678934_1563643460_n.jpg

orjinal :D
sro2012053113445346.jpg