• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

EUW # Platin 3 # Diamond 2 Mmr # Çok Ucuz

arveleson

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Nis 2009
Puanı
0
Herkese iyi günler. Öncelikle eski bir profesyonel esporcuyum ve yaklaşık 1.5sezondur tam olarak oynamadığım oyunu tam olarak bırakmaya karar verdim. Elimde 3 adet hesap var ve bunları çok çok çok ucuz fiyata satmayı planlıyorum. Hesapların hepsi benim kendi hesaplarımdır ve 21 adet gizli cevabıyla birlikte size teslim edicem. Hesabı Aydın ve Balıkesir'den elden verebilirim. Diğer türlü kesinlikle hesaba gireyim veya önce sen ver gibi teklifler ile gelmeyin. Fiyatlarda hemen alımlarda indirime gidebilirim. Dediğim gibi lol'ü bıraktığım için takas istemiyorum. Nakit para veya Cs:GO da itemle takaslıyabilirim.

Server : West
Lig : Plat 3 (Tr serverından geçirdim westte bronz3 attı ve şuanda plat3 fakat oyunlara diamond2/diamond3 oyuncuları geliyor mmr'ı çok yüksek.)
Çerçeve : Gold
Şampiyon : 116
Skin : 160
Fiyat : 250 (İndirim Olabilir)
Telefon : 05542443444
Facebook : Facebook ulaşmak için tıkla

3aNJk5.png

aDjR77.jpg

Geri