• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Evde düzenli fitness hareketleri?

JokerKingSize

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2013
Puanı
1
Arkadaşlar bir fitness salonuna gitmek istiyorum fakat oturduğum yere biraz uzakta kalıyor ve birazda üşeniyorum fitness salonuna gitmeye. :)
Şimdi sizden isteğim şu.Eğer evde çalışabileceğim bir fitness hareket listeniz falan varsa söyleyebilir misiniz?Yani mesela günlük veya 2 günlük artık o çalışma listesine bağlı olarak çalışabileceğim fitness hareket listesi varsa bildiğiniz düzenli bir şekilde yapabileceğim söylerseniz gerçekten çok sevinirim.
Yardımlarınızı bekliyorum..

evde yapılabilecek 3 harekete güveniyorum. şınav, mekik ve şu yere yatıpta bacaklarını karnına doğru çekiyon işte o :D

her kası izole eden bir hareket vardır kafana göre çalışırsan bu iş olmaz,bu forumda fitness hocası yoksa kimseden program alma derim çünkü her hareketin izole ettiği hareketler vardır yani sen kol yaparsın 1 hareket geçersin arka kola işler karışır oyüzden düzenli bir salona kayıt olmanı veya bunlar hakkında iyice araştırma yapıp başla derim

Daha spor salonuna yürümeye üşeniyosun evde fitnessmi çalışacan :d

her kası izole eden bir hareket vardır kafana göre çalışırsan bu iş olmaz,bu forumda fitness hocası yoksa kimseden program alma derim çünkü her hareketin izole ettiği hareketler vardır yani sen kol yaparsın 1 hareket geçersin arka kola işler karışır oyüzden düzenli bir salona kayıt olmanı veya bunlar hakkında iyice araştırma yapıp başla derim
abi ne alaka yahu biceps hareketi yaptığında triceps niye çalışsınki

Geri