• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Evde Kas yapmak :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Tavsiyeleri olan varmı yada şu sitedeki bilgiler yararlı tarzında yardımcı olursanız sevinirim :)

Karın Kası ve kol kası yapsam yeterli :)

Düzenli yapıldıktan sonra ev spor salonu farketmez spor salonunda kullandıgın aletlerin bi cogunu kullanmadan yararlı egzersizler yapabilirsin karın kası icin mekik germe esneme ve diz çekme önerrim evde rahatlıkla yapabilirsin ama kol kası için dumbell almanı önerrim set olarak aldıgında daha ucuza gelicektir ayrıca tavsiyem eklenebilir almanda fayda var kendini gelistirdiginde tekrar tekrar satın almak yerine ağırlık alıp artırabilirsin

Son düzenleme:
Ben 1 senedir bu sporla uğraşıyorum , başlamadan 2 ay önce eve 2 adet dambıl alıp onlarla başladım , ama herşeyden önce sana ilk söyleyeceğim şey , 1-2 hafta çalıştıktan sonra pes ediceksen baştan hiç girme kas olayına , ( çünkü %80lik bır kısım öyle yapıyor. :D )

ilk 1-2 ay evde dambıllarla çalışırsan kol kasıda karın kasıda yapabilirsin mekik - barfiksle birlikte fakat biraz kas yaptıktan sonra kendin spor salonuna gitmek isteyeceksin.. :D

PS : Cips , şeker , tuz'u kesmen ve protein ağırlıklı beslenmen gerekiyor ve karın kası istiyorsan yağlı yediklerini yarı yarıya indirmen hatta çok az yemen gerekiyor.. :D

mekikle karın kası çıkarırsan helal olsun :D çok zayıfsan orasını bilemem ama zor yani

zayıf olduktan sonra sadece yağlı yemesen bile çıkıyor aslında :D istedikten sonra yapılmıcak şey yok :D
işte kanki bende bi program var kilolu olsan bile o yağlar erir çünkü kas miktarını ne kadar çok arttırırsan o bölgedeki yağ yakımında fazla olur :D

işte kanki bende bi program var kilolu olsan bile o yağlar erir çünkü kas miktarını ne kadar çok arttırırsan o bölgedeki yağ yakımında fazla olur :D

bende 2-3 aydır mekiği bıraktım mass gainer ve creatine kullanıyorum ama sonumuz şahin irencin gibi olmaz inşallah :) b*k yoluna gitti adam :(

Düzenli yapıldıktan sonra ev spor salonu farketmez spor salonunda kullandıgın aletlerin bi cogunu kullanmadan yararlı egzersizler yapabilirsin karın kası icin mekik germe esneme ve diz çekme önerrim evde rahatlıkla yapabilirsin ama kol kası için dumbell almanı önerrim set olarak aldıgında daha ucuza gelicektir ayrıca tavsiyem eklenebilir almanda fayda var kendini gelistirdiginde tekrar tekrar satın almak yerine ağırlık alıp artırabilirsin

dumbell'a direkmi başlim yoksa mekik germe esneme vs diz çekme olaylarını 1, 2 hafta düzenli yaptıktan sonramı ?

bende 2-3 aydır mekiği bıraktım mass gainer ve creatine kullanıyorum ama sonumuz şahin irencin gibi olmaz inşallah :) b*k yoluna gitti adam :(

steroid almadığın sürece sıkıntı yok tabi o aldıklarınıda fazlasıyla kullanmaman lazım bazı dingiller dur lan 2 katı alayım daha çok gelişirim diyor çok duydum :D

----------

yav ne mekiği ya abripperx yapın kurtulun biriniz denesinde sonuçları görek :D

Dumbell ile kaslarını geliştirip, mekik ile karın bölgesini sertleştirebilirsin. Ama sonrasında spor salonuna gitmek şart oluyor ( tabi karın kasını tam anlamıyla yapmak istiyorsan )

64 kilosun boyunu pek bilmiyorum ama hacimsel olarak kol kası istiyorsan bar ve z bar almalısın ve kilo almalısın istediğin hacimi yakaladıkdan sonra kardio yaparsın(bisiklet koşu vs ) ilk olarak hacim sonra karın kası .

gencvefit diye bi site var orda programlar falan var onları uygula kesin sonuç elde ediceksin.

Geri