• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Evde tek kalmanın güzelliği <3

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Tabikide başta yemek ! :D(Basit olarak)

s38nr.jpg

Bilgisayar sigara ve 1 tam emkek(Sabah kahvaltı yapmadım ondan hiç bişey yemedim çok demeyeseniz :D)

s38pn.jpg

VEEEEE OLMAZ OLMAZIMIZ !! ANİMEEEEEEEEEE
s38pb.jpg

yav kardeşim sen palavere bırak evde tek kalmanın güzelliği

TUVALET KAPISI AÇIK Bİ ŞEKİLDE MIÇMAK

3 gün sonra görürüm seni bir sürü bulaşık ev pis psikolojin bozulur 3 gün tek kaldım dağ gibi bulaşık her taraf izmarit dolu annem geldi kadın kalp krizi geçiriyodu evin halini gördükten sonra :D

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:
Ben evde ne zaman yalnız kalsam yaptığım ilk şey üzerimde sadece boxerle bilgisayarda takılmaktı. :D Bayağı rahat oluyor valla :D

Şu Animez kanalı ne fakir kanalmış arkadaş! Sadece 1-2 sezonluk alıyorlar ve yıllardır tekrar bölümleri :drym:

Bu arada yemeğin adı nedir? Tavuk eti gibi görünüyor.

Animede Full Metal Alchemist :pro

----------

Ben evde ne zaman yalnız kalsam yaptığım ilk şey üzerimde sadece boxerle bilgisayarda takılmaktı. :D Bayağı rahat oluyor valla :D

Şu Animez kanalı ne fakir kanalmış arkadaş! Sadece 1-2 sezonluk alıyorlar ve yıllardır tekrar bölümleri :drym:

Bu arada yemeğin adı nedir? Tavuk eti gibi görünüyor.

Büyük ihtimalle tavuk sote:nse: Acıktım lann :thr:

Geri