• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eve Online Steam'e Hesap Aktarma Rehberi (Eve Online Steam Hesap Birleştirme)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Öncelikle tabi ki bir Steam hesabına ihtiyacımız var. Sahip olmayanlar lütfen tıklasın.

Akabinden Eve Online hesabı alıyoruz, Core Starter yeterli olacaktır, dilerseniz watchlist’e ekleyin böylelikle indirime girerse hemen haberiniz olur. Ben yıl başı kampanyası dahilinde 31TL yerine 15TL’ye mâl ettim. Steam Eve Online Sayfası.

Artık hesabınız var! Tebrikler! Ama bir dakika, nasıl Eve’e Steam dışından gireceksiniz? Ve ya nasıl Eve Online’daki karakterinizi transfer edeceksiniz? Eminim sizler de benim gibi “eee account’u açtım, peki yeni account adını bilmeden hiç bir şey yapamam ki!” diye kalmış olabilir ve ya bundan dolayı üşenmiş olabilirsinizdir. Dert etmeyin çözüm kolay; Eve Online’ın login sayfasında sol alt köşede Steam icon’una tıklıyoruz. Eve Online Login Sayfası Linki ve Eve Online Direk Steam Login Linki.

screenshot_14.png

[RESIZE=960]
screenshot_15.png
[/RESIZE]

Bu işlemlerin ardından Eve Online Account management sayfasına erişeceksinizdir, burada üstte bulunan menude Account’un üzerine gelince Get Account Name benzeri bir şey olmalı ve ya karakter portreleri altındaki bilgiler arasında benzer bir şey olmalı, ona tıkladığınızda kendinize account name oluşturabiliyorsunuz. Ne yazıkki onun ekran görüntüsünü almayı atlamışım.

Artık geriye yapmanız gereken 1-2 adım kaldı ;

Mevcut aktarmak istediğiniz plot’u npc corpunda değilseniz mevcut corp’unuzdan çıkartın.

Açıkcası ben sanki forum üzerinden hesabını satar gibi tüm itemlarımı – gemilerimi – paramı, kısacası her şeyimi diğer karakterime contractladım ancak karakterimi aktardıktan sonra farkettim ki bıraktığım para miktarı ve yine stationda bıraktığım ek gemim durmakta. Dolayısıyla ister benim yöntemimi uygulayın ister direk olduğu gibi aktarabilirsiniz.

Önceki adımda karara vardı iseniz artık 2 adet plex alıp redeem hale getirme ve ya para (20$) ile ödeme kararı vermenizin zamanı. Ben plex alıp onları redeem hale getirdim ;

screenshot_12.png

screenshot_13.png

Bu işlem de tamam ise artık train’de olan skill’inizi pause etme ve oyundan log out olma zamanı.

Asıl accountunuz ile Eve Online Account Management sayfasına giriyorsunuz.

Menü’den Services’e gelip oradan Transfer Character’i seçiyorsunuz.

[RESIZE=960]
screenshot_2016-01-11-22-55-21v.jpg
[/RESIZE]

[RESIZE=960]
screenshot_2016-01-11-22-56-43.jpg
[/RESIZE]

[RESIZE=960]
screenshot_2016-01-11-22-57-05.png
[/RESIZE]

[RESIZE=960]
screenshot_2016-01-11-22-57-24v.jpg
[/RESIZE]

[RESIZE=960]
screenshot_2016-01-11-22-57-41.png
[/RESIZE]

screenshot_2016-01-11-23-12-35v.jpg

[RESIZE=960]
screenshot_2016-01-11-23-13-33v.jpg
[/RESIZE]

Yukarıda belirttiğim şekilde adımları gerçekleştiriyorsunuz ve artık Steam için belirlediğiniz account ile ister düz Eve Online Client’ından, dilerseniz de Steam için olan client’ından login olabilirsiniz.

screenshot_2.jpg

[RESIZE=960]
screenshot_3.png
[/RESIZE]

[RESIZE=960]
screenshot_4.png
[/RESIZE]

screenshot_11.jpg

Bir şeyi unutmadık mı? dediğinizi duyar gibiyim Evet haklısınız Subscription! Steam’de Eve Online sayfasına geri döndüğünüzde aşağıdaki gibi Subscription kısmından 12 Aylık olanı seçerseniz, size maliyeti 185TL olacaktır! Ödeme gerçekleştirdikten 5 dakika sonra Account Management ekranım güncellendi.

screenshot_16.png

Hepinize hayırlı olsun !

Geri