• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

EVE Online Yapımcısı Andie Nordgren CCP Games’ten Ayrılıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
Andie Nordgren artık CCP Games ekibinde yer almayacak.

EVE Online CCP Games, uygulayıcı yapımcısı CCP Seagull olarak tanınan Andie Nordgren’in ekipten ayrılacağını duyurdu. Stüdyodaki en önemli geliştiricilerden birisi olarak tanınan Nordgren yaz aylarında CCP Games’e veda edecek.

maxresdefault.jpg

CCP Games konuyla ilgili bir açıklama yaparken, ayrılığın Haziran ayı sonunda gerçekleşeceğini belirtti. Andie Nordgren, ülkesi olan İsveç’e dönüş yapacak. Ünlü yapımcı çocuklarına daha çok vakit ayırmak ve ailesiyle zaman geçirmek istiyor.
Nordgren Geride Kalan Ekibe Güveniyor

Nordgren de ayrıntılarla ilgili EVE forumlarında bir açıklama yaptı ve kullanıcılara veda mesajı yayınladı. Nordgren, ‘Keşke aynı anda iki yerde birden olabilseydim. EVE Online ve oyunun geleceği hakkında çok tutkuluyum fakat aynı zamanda oyunu iyi ellere emanet ettiğimi de biliyorum. Ekipte çok fazla yetenekli çalışan bulunuyor’ şeklinde konuştu.
Nordgren, CCP Games ekibine 2010 yılında katılmıştı ve 2014 yılında da uygulayıcı yapımcı pozisyonuna yükselmişti. Özellikle EVE Online’ın free to play modele geçtiği Nisan 2017 tarihinde kendisinin adını sık sık duymuştuk.
Uzay simülasyonu türündeki EVE Online, 2003 yılından bu yana piyasada yer alıyor ve en uzun soluklu MMORPG’lerden birisi.

Geri