• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Evelynn Jungle S4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AraNeL

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ocak 2013
Puanı
106
maxigame_logo2.gif

maxayrac1.png

Arkadaşlar metayı takip etmeye çalışıyoruz :) bu yüzden değişiyor sürekli rehberler;)

- Ganklarda çok dikkat ediyoruz bu şampiyonda ve sakın ormanda farm kalmaya çalışmayın çünkü oyun başı baskınlarla kasmaya ve iteme ihtiyacı olan bir şampiyondur.
- Bu şampiyonda doğru zamanda ganklar ile bütün koridorları domine edebilirsiniz:)
- Oyun sonuna doğru da takım savaşlarına çok uygun pozisyonda girerseniz karşı taşıyıcıları kolaylıkla rahatsız edebilirsiniz ;)

Sihirdar Büyüleri

ddf11y.png
28sn8l4.png

Kabiliyetler

2rnes1d.jpg

Rünler

3x Gelişmiş Saldırı Gücü Cevheri
9x Gelişmiş Zırh Mührü
9x Gelişmiş Saldırı Gücü Damgası
9x Gelişmiş Büyü Direnci Nişanı

Eşya Seçimleri

5l6zq8.jpg

11hyrzb.jpg
Ayakkabı tercihini hareket hızı olarak tercih ettiğimiz için ründe saldırı gücü tercihi ediyoruz:)

vi07m0.jpg

maxayrac1.png

Son düzenleme:
Evelynn'e çarp gerek yok düşmanımızı hemen öldürmek için bir tutuştur ve bir bitkinleştir alınmalı. Orman keserken zorlanırsak canavarlara tutuştur atabiliriz hem.

Evelynn'e çarp gerek yok düşmanımızı hemen öldürmek için bir tutuştur ve bir bitkinleştir alınmalı. Orman keserken zorlanırsak canavarlara tutuştur atabiliriz hem.
canavara tutuştur atmak ? :D ayrıca bu oyunda ejderha çalmak yada çaldırmamak + baron çalmak veya çaldırmamak için çarpsız oynamayı tavsiye etmiyorum kimseye. Flash sız ben hiç rahat edemiyorum ama onu kişiler oynayış tarzına göre değiştirebilir.

canavara tutuştur atmak ? :D ayrıca bu oyunda ejderha çalmak yada çaldırmamak + baron çalmak veya çaldırmamak için çarpsız oynamayı tavsiye etmiyorum kimseye. Flash sız ben hiç rahat edemiyorum ama onu kişiler oynayış tarzına göre değiştirebilir.
Evet mesela bazıları diyor sıçrasız olmaz diye tutuşturu duvarlara atıp eritip geçebilirsiniz arkadaşlar.

Geri